Kogo jeszcze wkurza sprawa Kamińskiego i Wąsika?

Ułaskawieni przez prezydenta już w chwili, gdy jeszcze prawomocnie byli niewinni? Obowiązuje domniemanie niewinności dopóki wyrok skazujący nie jest prawomocny. Pan prezydent ułaskawił dwóch niewinnych ludzi. To tak, jakby dać mi rozwód zanim jeszcze wezmę ślub. No ludzie… :thinking:

5 polubień

Chyba każdego kto potrafi myśleć.
PiS stworzył piramidę pseudo sądowniczą cechująca się chaosem i patologią. Zabezpieczyli się w ten sposób przed karami. Mają prezydenta i TK co stanowi podwójną ochronę.

5 polubień

Tak bardzo bym chciała, żeby już uporządkowano bałagan, którego narobił PIS… :worried:

3 polubienia

przecież ton nadał Jaro Mesjasz kotowy I i tak to się kula w swoim obłędzie, który zatacza kręgi. :cat2: :black_cat:

3 polubienia

Jaro jest według mnie człowiekiem, który żyje w rzeczywistości alternatywnej, tworzonej konsekwentnie przez siebie samego. Po co mu ta cała kasa? Nie ma biedulek co do garnka włożyć? A usiadłby na pupie, zatrudnił kogoś do prowadzenia domu, zaadoptowałby więcej kotków, założyłby ciepłe kapcie to i ludzie przestaliby go przeklinać i koty by go kochały.

3 polubienia

No przecież Polska sobie nie poradzi bez niego ;( zupełnie jak matuszka bez tego tam … :face_with_raised_eyebrow: :pensive: Kto w maliny nas zaprowadzi, żebyśmy sobie pupki pokuli …

1 polubienie

To jest gorsze od kota Schroedingera - żywe i wkurzajace.
Podobno PAD jest prawnikiem? W kazdym razie egzamin na aplikacje adwokacką oblał, a doktorat to chyba po znajomosci zrobil?

2 polubienia

8 lat robienia syfu przez trzy tygodnie? Masz wymagania…

3 polubienia

Toi ja im mogę pomóc. Wezmę kij i będę lać po plecach tych, którzy nabroili i dalej broją :joy:

3 polubienia

Ruśnia u bram a oni się bawią. Kaczki nie żyją tyle, żeby jeszcze mogły się bać spotkania z alioszom, więc on ni ma nic do stracenia :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Lepsze od kija byloby nunczako, mniej sily wymaga.

2 polubienia

Na tym polega problem, że jemu na kasie wcale nie zależy. Zobacz jak on mieszka, jak się ubiera, jak ascetyczny tryb życia prowadzi. Bo jemu zależy tylko na WŁADZY! Władzy niepodzielnej, niekontrolowanej, obejmującej wszelkie możliwe instytucje. To dlatego tak się wkurzał, gdy nie mógł nad czymś zapanować. Kradną jego akolici bo czują że mają przyzwolenie.
Wbrew pozorom - wolę u władzy złodziei, niż nawiedzonych oszołomów (kiedyś już o tym pisałem). Tych pierwszych dość łatwo nakryć i rozliczyć, ci drudzy są niebezpieczni , bo nieobliczalni.

6 polubień

Powiedział niedawno, że są w trakcie walki…mały, nikczemny człowieczek, który mówi to, gdy ludzie przelewają obok krew w wojnie.
Spać pora na dobranoc :sleeping:

2 polubienia

Szampony w kostkach podrożały a Ci się miętolą.Coś strasznego.Trzeba będzie wiadomości śledzić jak już ustali się co któren komu i jaki sędzia co sądzi o sędzi z innej opcji a ten o tamtym…

2 polubienia

To jest uniewinnienie in blanco.

3 polubienia

Ale czy oni źle zrobili, ze tę zakochana Sawicką złapali na gorącym uczynku? :thinking:

1 polubienie

Rozumiecie cokolwiek z tego? Bo ja już całkowicie zgłupiałam. Artykuł sprzed około 20 minut, więc wiadomości chyba najświeższe.

2 polubienia

A w czw.o 16ej będzie Wwa pełna korków, bbo się dziadkom zachciało robić demonstrację.

Tak, rozumiem

Jesli to nastąpi to piorun w pietruszke i prezes przed przeznaczeniem nie ucieknie
Zignorowano prezydenta jako samodzierzce mieszajacego abolicje i ułaskawienie.
Casus tych dwóch osobników jest na zasadzie - ktos podpalił dlugi lont.
A zdaje sobie sprawe, ze oczekiwania spoleczne sa na pograniczu rewolucji.
Tyle, ze Robespierre marnie skonczyl.
Posprzatanie wymaga cierpliwosci, nie gilotyny.
A zastosowano normalna sciezke legislacyjna, czyli kodeks karny wykonawczy - uznajac ptezydenckie ulaskawienie za niezgodne z prawem, niebyłe.
Pozwoli to, oczywiście jeżeli nastapi, na szybka likwidacje radosnej nocnej tworczosci czyli moze nie tyle co dekaczyzacje ( co Donald ? ) co wprowadzenie chocby śladów logiki w tym balaganie.
W dobie tiktoka to by sie zdalo “live” z zatrzymania :wink::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Spoko, tych kilkunastu tłoku nie uczyni. I ten mrozik, też się przyda…, przy takiej temperaturce, “patriotyzm” szybko im przejdzie.

3 polubienia