Kogo wystraszył sie Kaczyński?

grupki kobiet z megafonem?
czy kolejna szopka na koszt suwerena?

3 polubienia

Zło zaatakowało nasz kraj w 2015 i niszczy Polskę.

A tak przy okazji, to czemu Kaczyński o tatusiu nigdy nie wspomniał?

6 polubień

Tez sie zastanawiam
Jakby blizniaki z niepokalanego poczecia powstaly :joy::joy::joy:
Albo nie ma sie czym chwalic, bo jak czyta sie jego (mocno wygladzony) zyciorys to znalezc w tym sens trudno.

3 polubienia

Diabeł mówi o innym diable.

2 polubienia

Tatuś był stalinowskim konfidentem w środowisku uczonych.

3 polubienia

Ja to tak sobie mysle, ze konfidentem to on byl juz wczesniej. Pytanie tylko z kim wspolpracowal?
Bo te szkoly konczone w czasie wojny?

2 polubienia

Z UB współpracował i z ruskimi rezydentami. Ewidentnie. Wykończył kilku kolegów akademickich, którzy mu ufali.

3 polubienia

Do niego pasuje stare powiedzenie: Ubrał się diabeł w ornat… i na mszę dzwoni.

4 polubienia

Dodam że msza z okazji drugiej rocznicy śmierci jego mamusi (a o tatusiu nadal ani słowa) była transmitowana w publicznej telewizji. Goowniane państwo dla goownianych ludzi!

7 polubień

Tata zostawił rodzinę widząc tych dwóch niedojebów.

3 polubienia

Wlasnie na ten temat nic nie ma.
Poza data smierci w 2005 niewiele wiadomo o tym czym sie zajmowal.
Ale porownujac daty?
Jednoczesnie uczyl sie w latach 1941-44 e niemieckich szkolach?
I nalezal do AK?
Po wojnie dostal tytul magistra inzyniera?
Moi rodzice tez konczyli Politechnike Lodzka, co prawda nieco pozniej i tam magistrow nie dawali.
Wyjezdzal za zekazna kurtyne w latach 50? Uczestniczyl w budowie amnasady amerykanskiej? Uczyl na skoconych kursach inzynierskich dla czlonkow PZPR? I w ogole czlowiek orkiestra jak sie podsumuje gdzie nie pracowal i czym sie nie zajmowal.

1 polubienie

Widać, że górale się już burzą … W sumie nie dziwię im się, bo dla mnie też to jest niedorzeczne, że nie mają nawet jakiegoś potwierdzenia na papierze, że dostaną jakieś pieniądze w zamian za lockdown …

Pytanie co powoduje, że PiS tak olewa przedsiębiorców … Ja wiem, że oni mają swoje sprawy i chcą się nakraść póki jeszcze mogą bo na zwycięstwo w kolejnych wyborach to oni mam nadzieję, że się już nie łudzą …

1 polubienie

Kościól to centrum naszej tozsamości. A to ja mieszkam w Watykanie? A dlaczego matka jest pochowana w panteonie? Ja to jestem jednak nieinteligentna…

2 polubienia

Jaka parafia teki panteon
A poze tym niedouczeni prezes i proboszcz penie nie wiedza, z
y slowo psnteon, jak i sam zwyczaj maja pochodzenie poganskie.
Nazwa pochodzi z greki, jako budowla ulepszona orzez Rzymian, oznacza “miejsce poswiecone wszystkim bogom”
Ze mlody newsolap niedouczony t mnie nie dziwi, ale I sort glupi?

2 polubienia

A JAKI ma być??? :joy: :joy: :joy:

Kaczyński boi się każdego kto myśli… i mówi co myśli. On coraz bardziej boi się tego, że skończy jak Nicolae Caucescu… i chyba robi wszystko żeby stało się to samospełniającą przepowiednią.
Caucescu to pod koniec też był taki nieprzejednany dziadek…!
z15130094Q

5 polubień

Bez przesady. Ceausescu oto byl potwor nie czlowiek, a jego zona nie lepsza. To co dzialo sie za ich rzadow w Rumunii to moze marzenie prezesa, ale daleko do tego. Poki co…

2 polubienia

Ja mówię czego boi się Kaczyński.

On sie boi wlasnego cienia.
Moze tego, ktory czai sie w szafie?

2 polubienia

Caucescu wykończyli jego najbliżsi podwładni, jego najbardziej zaufani ludzie, którzy z jego ramienia kierowali Securitate.

3 polubienia