Kolacja na oddziale patologii oprogramowania, smaczna?

2 polubienia

Co to jest?

2 polubienia

A gdzie keczup do frytek?
Dlaczego to nie jest na talerzyku tylko na papierze? Będzie w piekarniku?
Jakaś surówka by się przydała :thinking:

1 polubienie

bo z papiera wyrzucasz i myc nie trzeba.
to już wyszło z piekarnmika

3 polubienia

Odgrzewane frytki?

Gdybyś przełożył to wszystko na talerzyk, smakowałoby Ci bardziej. A mycie? Przecież to tylko chwilka. Warto o siebie dbać. Nawet w takich drobiazgach, że talerzyk, a nie papier jak u jakiegoś bezdomnego. Następne spróbuj z keczupem (łagodnym. Wlewasz trochę keczupu z boku talerzyka i każdą frytkę maczasz w nim. Dobre to.

2 polubienia

ech, nie mam zony, zeby mi pomyła talerze potem ech

1 polubienie

Jeśli miałbyś żonę, która nie pracuje, to pewnie by p[omyła. Pracująca pomyłaby, ale następnym razem Ty pomyłbyś po sobie i po niej. Teraz tak jest.

może nie pracować, może robić wolontariaty czy udzielać się społecznie albo intensywnie rozwijac zainteresowania

1 polubienie

Pierwsze spojrzenie - larwy

1 polubienie

No wiesz - teraz trudno o kurę domową. Mało która zrezygnuje z pracy.

1 polubienie

wydaje mi się, że większość kobiet nie lubi swojej pracy…

1 polubienie

Są takie, króre właśnie w pracy się realizują, a są takie, które nie przepadają za swoją pracą, ale pracują, bo nie chcą uzależnić się od mężczyzny.

1 polubienie

wiekszosc “popycha szynkę w supermarkecie”

1 polubienie

Fakt. Kanapki jedzą. Kolacja na ciepło, to jest to! :wink:

1 polubienie

Bez ptzesady frytek od owadów in spe nie odróżnisz? owady sa źródłem bialka nie węglowodanów!

Wrzucasz jeszcze jajka na to, zwłaszcza na boczek, i jest idealnie.

3 polubienia

Wole frytki z majonezem

1 polubienie

Majonez tuczy, a keczup nie. No i keczup ma w sobie likopen (w pomidorach poddanych obróbce termicznej), a majonez nie ma go.

Ale ja frytki jadam raz na miesiac, domowe
Zycie bez pomidorow?
Owoc w kazdej postaci konieczny.

Keczup ? Czy tuczy? Zawiera duzo cukru a podobno cukier nie krzepi a tuczy! :wink: