Kolejna katedra?

Dobrze, ze w miare szybko ugaszono.

Ale Francja zdaje sie ma problem.

Diabeł działa.

A moim zdaniem to jest znak od Baga skierowany do pazernego kleru i pedofili w sutannach.

2 polubienia

Znowu będzie opłakiwanie starych murów.
Czyż kościołem nie są ludzie? Czy Bóg jest tylko w budynku kościoła?

1 polubienie

Jak zwykle instalacja. Widząc jak się do pewnych rzeczy podchodzi we Francji, bądź na Walonii, to wcale mnie te pożary nie dziwią.

4 polubienia

Piszą że podpalenie.

Być może. Niczego nie wykluczyć nie można.

1 polubienie

To znak czasu.Podpalenie jest wizytówką pewnych sił ktore we Francji maja sie co najmniej tak dobrze jak w Belgii.
Jesli ktos kpi lub wmawia sobie ze to przypadek,nie zasluguje nawet na najmniejsza uwage.
I masz racje.Francja ma powazny problem,o ile jeszcze w ogole ten kraj istnieje.Wszystko wskazuje na sterroryzowany kalifat w ktorym w dodatku bycie bialym czlowiekiem w zyciu publicznym to w najlepszym przypadku,obciach.Cala nadzieja w prownicji ale…Jakos mi ich nie żal.Prosili sie o to przez bardzo dlugie lata i bardzo konsekwentnie.
Tylko zabytkow żal.

3 polubienia

Zemsta ofiary pedofilii na oprawcach :stuck_out_tongue:
Zniszczenie dzieła z XV wieku.

Ofiary pedofilii raczej podpalac zabytkow nie beda. Natomiast sa tacy, ktorzy niszcza wszelkie przejawy dzialalnosci ludzkiej, ktrore w ich ciasnych mozdzczkach nie wykazuja zgodnosci z fanatycznie pojmowana ksiega świętą . Jakby na piramidach nie zarabiali to tez juz by pewnie rozwalili.

3 polubienia

Kościoły powinny mieć monitoring.

1 polubienie

W komentarzach pod tym artykułem piszą ze podpalili kozojebcy albo lewaccy bojówkarze.

1 polubienie

Stawialabym na milosnikow zwierzat.

2 polubienia

No i pewnie tak było xd

Lewaccy bojówkarze to byli kiedyś, panie, dzisiejsi, to patałachy.
Rote Brigaden, na ten przykład, trup dzielił się gęsto. Dziś, to nawet lewactwo jakieś słabawe jest, nie to co kiedyś, bo kiedyś, to ho ho, panie dzieju…

1 polubienie

Kiedys to byli zbrodniarze jak ci palestynscy z Czarnego Wrzesnia.Praktycznie kazdy wiekszy kraj mial mordujacych komuchow na wzor Frakcji Czerwonej Armii.Dzisiaj to domena zarezerwowana dla islamcow.Od zorganizowanych do takich smieci jak ci z London Bridge.

1 polubienie

pod naporem islamskieh hordy nawet ETA zamienila sie w partie polityczna i przestala bomby podkladac.

1 polubienie

Serio?

prawie - jeszcze jakies tam niedobitki uciekinierzy po Francji czy Ameryce Poludniowej sie tulaja, bo reszta odsiaduje wyroki, ale mlodsze pokolenie juz weszlo w polityke (koalicja Bildu, po baskijsku “zbierzmy sie” przygarnela wiekszosc radykalnych baskijskich ruchow nacjonalistycznych z pogrobowcami ETA wlacznie, a bodaj dwa lata temu paru zakapturzonych wyglosilo plomienne przemowienie o “zawieszeniu broni” czyli de facto zakonczeniu dzialalnosci) - troche tak z zewnatrz przypomina to rozwiazanie irlandzkie - ale pewnie specyfika inna, choc technika zblizona.

Ja to się dziwię, że katedra prawa na UJ jeszcze z dymem nie poszła, po wyprodukowaniu Dudy powinna spalić się sama ze wstydu. :wink:

1 polubienie