Kolejna strata

1 polubienie

Tyle to ja będę miał za niecałe 3 lata, kurna.

A zespół bardzo lubiłem.

3 polubienia

Ja juz wole nie odliczac.
A zespol zacny byl.

1 polubienie

Dawno straciłem go z pola widzenia.
To był drugi perkusista Yes.Pierwszym był Bill Bruford który w 1972 roku zasilił King Crimson.Wtedy w składzie pojawił się White…Wcześniej,przez ok. 3 lata,gral i występował z Lennonem.Gral na kapitalnym trzypłytowym albumie George’a Harrisona"All Things Must Pass"
W 1976 roku wydal solowy album"Ramshackled".Dla mnie płyta fantastyczna ale w niczym nie przypominająca dokonań Yes.Przyrzekam wstawić jutro jedyna piosenkę z tego albumu w klimacie Yes.Zreszta z udziałem Jona Andersona…
Kolejny “yes” odszedł…Wcześniej odeszli Peter Banks,Chris Squire…

4 polubienia

Spring-Song Of Innocence…Ze wspomnianej wyżej płyty.Spiewa Jon Anderson a ten pan siedzący przy gitarowym ustrojstwie to Steve Howe.Także Yes…

4 polubienia

Świetne! Znam to, oczywiście, ale wieki nie słuchałem…

3 polubienia

Bo ta płyta komercyjnie przepadła…Nawet nie przypominam sobie by ktoś coś,kiedykolwiek do radia wybierał…
Oprócz mnie oczywiście :grin:

3 polubienia

Ja tego z płyty słuchałem, ale to nie była moja płyta, tylko jednego kolesia. Nie pamiętam tylko, czy to miałem przegrane na taśmę. Ale teraz przypomniałeś mi o tej muzyce. Ten czas za szybko zapierdziela…, eeh…

3 polubienia

Cała reszta tej płyty byla w innym klimacie.I bez zaproszonych gwiazd…Alan postanowil dać pograć młodym…
Wyszła z tego płyta która bardzo nas zaskoczyła.Soulowo rockowa raczej,z jazzowymi “zakrętami”
A że czasy były inne i praktycznie co miesiąc ukazywalo sie coś ciekawego to i fajne płyty często przepadały na rynku…

3 polubienia

Właśnie, właśnie… o te akcenty najbardziej mnie chodziło… :grinning:

Dzięki za fajną, poranną pogawędkę, ale muszę spadać. A pogoda do dupy, deszcz pada i pada…

1 polubienie

Jakby Ci się chciało to utwór nazywa się"Darkness".Kończy płytę a na trąbce gra Henry Lowther który w latach 60 późnych,grywal z J.Mayallem.
Ja tego nie wstawię bom w pracy teraz…

2 polubienia

Już szukam.