Kolejny cud w Ukrainie (wg prawicowych mediów)

Ale Mariupola nie obroniła? A przypominam, że to “miasto Maryi” :slight_smile:
Że tez jeszcze są ludzie, którzy wierzą w takie rzeczy!

5 polubień

widac Maryja nie ma daru bilokacji jak np. sw.Urszula?

3 polubienia

Polskę ma też bronić !

2 polubienia

A tam, Stiepan Bogdanowicz Lichodiejew – dyrektor artystyczny teatru Variétés został przeniesiony w try miga z Moskwy do Jałty i to dobre sto lat temu!

4 polubienia

żenada :frowning:
co to za portal? Nie znam, ale zajrzę tam.

1 polubienie

wpolityce? To portal pod patronatem “Dobrej Zmiany”

3 polubienia

Czytam, właśnie czytam. O Ochmanie. Chyba potrzebuję tłumacza. Co to jest " Wystawianie białego cis-heteroseksualnego mężczyzny to nie jest dobry pomysł" - a czarny/żółty/beżowy, czy czerwony byłby lepszy? I co ma cis do orientacji seksualnej? Nie będę się wgryzać w temat, ja lubię Ochmana.

1 polubienie

Gdzies Ty to znalazla?
Mi tylko wyświetlił sie wywiad z Ochmanem. Z kwietnia.
Tez go lubię

tutaj: https://wpolityce.pl/kultura/598862-trolling-kobiety-lewicy-o-porazce-ochmana

To juz biały mężczyzna niemodny?
Fakt, że w tym eurowizyjnym cyrku to pasowal jak wol do karety, a raczej odwrotnie :wink: i nie trzeba byc “kobietą lewicy” ani Karnowskim, zeby to zauważyć.
A co do tego cis?
Kurczę, człowiek się całe zycie uczy, ze to nie drzewo i nie nuta, a normalny chlop :rofl::rofl::rofl:

Normalny? Chyba nie, bo owoce cisu są trujące :slight_smile:
Czyli, panie sugerują, że jako normalny mężczyzna nie miał szans? Ciekawe. Normalność nie jest w modzie?

Znalazłam jeszcze coś ciekawego. Nigdy nie widziałam żadnego sondażu na temat likwidacji gimnazjów, a tutaj jest: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/600402-nasz-sondaz-polacy-z-duzym-uznaniem-o-likwidacji-gimnazjow
No i to mi się podoba. Od samego początku wielu nauczycieli było przeciwnych powstawaniu gimnazjów, szczególnie w takiej formie.

1 polubienie

Trujacych roslin to jest chyba wiecej niz jadalnych. Marchewka tez moze zaszkodzic :wink:
A cis? Owoce z tego najmniej niebezpieczne
https://www.google.com/amp/s/www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/7,79364,25199647,pediatra-przestrzega-przed-cisem-pospolitym-nie-jestem-w-stanie.amp
Owoce cisu są przysmakiem niektórych ptaków. Ale potomkowie dinozaurów mają różne możliwości.
Wracając do portalu?
Jego zalozyciel wraz z bratem (blizniakiem) obecnie przeszli do Sieci - “tygodnika opinii” (do niedawna W sieci) tam tez pelen odlot.

“Ciekawe” sformułowanie; - zaprosić kogoś do obrony… :shushing_face:
Zaprosić można na wesele albo do swego domu itp…, ale do obrony? Oj, ubogacają ten polski język, polscy biskupowie, oj ubogacają…

4 polubienia

Polska młodzież (i nie tylko) ubogaca go jeszcze bardziej, czasami trudno mi zrozumieć starsze dzieci sąsiadów. I to nie z powodu wad wymowy.

1 polubienie

To już jest co innego. Ten młodzieżowy proces trwa tak długo, jak długo istnieją ludzie. Myśmy też ubogacali. Slang młodzieżowy, to odwieczna subkultura, tak jak i tzw konflikt pokoleń, Zachowały się narzekania greckich i rzymskich filozofów, a także i średniowiecznych. Coś tam też mamy ze starożytnej Syrii w tem temacie… i Egiptu… :grinning:

4 polubienia

Jak można być tak głupim?

co w tym dziwnego, taka prawda pewnie

Tak, wiem, ale czasami nie nadążam :slight_smile:

1 polubienie

My starsi, zwykle nie nadążamy… :joy:

1 polubienie