Kolejny problem

Ogólnie to tak byłem zakochany w jednej no i mnie zraniła co już opisywałem ale jest git zapomniałem o niej dzięki mojej przyjaciółce i tu nowy problem.Wydaje mi sie że jestem w niej zakochany w tej nowej i ona ostatnio poznała takiego nowrgo chłopaka niby nie jest to dla niej jakiś ten w którym sie zakochała chociaż mówie to po moich obserwacjach. No ale jednak jestem w chuj zazdrosny dziś w szkole byłem przybity a po szkole jak do mnie zadzwoniła to sie wkurzyłem i wydarłem bo była dziś na dniach otwartych w szkole średniej i napisała że przeszkadzam jej to napisałem żeby potem dała znać no ale pisała z innymi bo była aktywna.I teraz pytanie co robić jest na mnie zła za to co dziś zrobiłem i już sam nwm co dalej mam zrobić

Zostań gejem.

1 polubienie

Mimo że było git to ch…j nwm.
PS Czy mógłbyś pisać językiem literackim?

1 polubienie

a myslisz, ze oni maja inaczej?
u mnie latem to ich sporo - nawet zazdrosna dziewczyna nie zrobi takiej sceny partnerowi co przewrazliwiony gej :rainbow: :wink:
wrzaski, łzy, a czasem i do rekoczynow dochodzi.
na temat wygladu to sie nie bede wypowiadac, bo tu wolny kraj i kazdy ma prawo do wlasnych stylizacji - a gusty sa rozne.

Tutaj to juz korektor,nawet za ciężki szmal,może sobie nie poradzić…Humor z zeszytów wysiada :rofl:

1 polubienie

to raczej jak pisalam kiedys spadek po czasach kiedy sms-y byly sms-ami i trzeba byla sie jak kiedys w przypadku telegrafu czy moze troche mniej telexu starac zakodowac “max info” przy uzyciu jak najmniejszej liczby znakow - ja pokolenie, ktore to rozumie ;),
w koncu w hebrajskim tez nie zapisuje sie samoglosek, czasem sygnalizujac kropeczka jakiej by uzyc? ale tam pewnie oszczedzali przysłowiowe papier i atrament. :wink:
z tym, ze rozgryzanie skrotow? co wies to konwencja.

:woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3:

1 polubienie