Kolor walizki - czy aż tak ważny?

Bez przesady. Bagaz podręczny przy wejsciu przeciez wkladany jest do kuwet. A pozostaly skanuja juz po nadaniu
Gorzej jest przy odbiorze, jak tlok i wszyscy się spieszą
A zwykle te lotnicze mają kieszonke, gdzie można włożyć dodatkowo wizytowke czy kartke z danymi wlasciciela. Nawet jak się urwie ta liniowa to szansę na odzyskanie zwiaksza.

a tu blok z zabezpieczeniami przed efektami zwolnień w google

co najpierw ogłaszany się najlepszym pracodawcą a potem zwalnia 12tys.ludzi hurtem na świecie.
Nawet skoczyć nie ma jak (czarny humor ) :roll_eyes: Kolor walizki w porównaniu ze skutkami niespełnionych oczekiwań wydaje się mało groźny. Człowiek myślał, że znalazł pracę życia a firma nie miała sentymentów. …kurcze, a miał dobry zawód…

To są właśnie “Polski obozy mieszkaniowe” :slight_smile:

2 polubienia

Przynajmniej ochroni przed złymi mocami :wink:
Ja bym wolała żółtą, trudnij ukraść z taśmociągu :slight_smile: Ale pomysł ze wstążeczka, dużą naklejką (z obu stron, też nie jest zły.

2 polubienia

A ja marzę o takiej starej, tekturowej walizce. Można z niej zrobić cuda :slight_smile:

3 polubienia

To ja już wolę nie być inżynierem cenionej specjalizacji, choć tak im zazdrościłam. Człowiek przyzwyczajony czołgać się przez życie przynajmniej oczekiwania ma inne…tylko czy lepsze?

1 polubienie

Takiej tekturowej to już zupełnie nikt nie ukradnie, bo jak doleci cała po podróży to będzie cud :joy:

Coś musi być w tych kokardkach. Ukradli mi kiedyś walizkę w kolorze różowym. Odstawiłam na chwilę, czymś się zajęłam i nawet nie wiem jak to się stało, że walizka zniknęła. Czarna walizka z kokardą się uchowała. (Tfu, tfu, tfu, żeby nie zapeszyć. :grin:) Fakt, że raz próbował ją zwędzić wspomniany wyżej typ.

1 polubienie

Musi coś być: po prostu tyle było czarnych z kokardkami, że się nie zdecydował… :joy:

1 polubienie

Ale ja nie wzięłabym jej w podróż :slight_smile:

2 polubienia

A wiesz, że tak. Pamiętam jak patrzyłam jakie ludzie mają bagaże. Zwykle to było coś ciemnego, neutralnego i moja Królowa Różu. Biła po oczach. :grin:

1 polubienie

Chciał mieć taką, jak nie ma nikt. To jest dowód na siłę afirmacji :roll_eyes:

1 polubienie

Własnie się pośmiałam z listów gończych: z tych min na zdjęciach :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 polubienie

Mozna kupic na Allegro
https://allegro.pl/listing?string=Walizka%20tekturowa%20stara

Ta ostatnia, tyle, że większa i z metalowymi okuciami :slight_smile: Jak bym ją do domu przytargała… to nie wiem, czym by się to skończyło:) Kredens do renowacji stoi u koleżanki w piwnicy i czeka…

2 polubienia