Komedia pomyłek, temat wydzielony

Czyli jak się pisze na kilku pytaniach na raz.:rofl::rofl::rofl:

Cholera, ale nieporozumienie z mojej strony. Pomyliłem tematy, nieco mi teraz głupio. Odnosiłem się do tematu koleżanki @okonek i filmu o Małgorzacie Aragońskiej.
To chyba dlatego, że oglądam Plus Ligę Zaksa ze Skrą Bełchatów. Świetny mecz, nawiasem mówiąc. No i mnie to rozproszyło.

Przyjmij moje ubolewanie i przeprosiny za zamieszanie.

1 polubienie

Dałem siary ze swym komentarzem i o wyrozumienie upraszam się.

Chyba Katarzyny Aragońskiej,jesli myślimy o tej samej…

1 polubienie

Zaksa prowadzi 2:1, ale teraz w czwartym secie ma kłopoty… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak, Katarzyny. Skupiam się teraz na meczu. Po kiego, w ogóle ja tu się wtrącilem? Przecież mogłem później… :man_shrugging:

1 polubienie

Za godzine pedałuje do pracy i powoli dorastam do małej recenzji z filmu.Wszystko jednak zależy od tego,co tam zastane po przyjezdzie…
Pisanie na 2-3 frontach,predzej czy pozniej konczy sie nie tak jak bysmy chcieli :innocent:
Nie masz za co przepraszać :wink:

2 polubienia

My mamy, naprawdę najlepsza ligę w siatę, będę o tym niedługo pisał. Mecz jest zajebisty! :+1:

Po kolei - mem dotyczył oczywiscie krolow katolickich, natomiast dalsze rozważania w kwestii zmiany koloru cery to juz carycy Katarzyny Wielkiej i wolne skojarzenia z obecną polityka rasisty srutina. Ktory z murzynow usiluje w Afryce zrobić czarnych komunistów pracujacych na chwałę narodu postradzieckiego.
Ale to w innym pytaniu.
A ze akurat zbiegly die dwa podobne - filmowo historyczne to sie mozna bylo zapętlić :rofl::face_with_head_bandage::rofl:

1 polubienie

Tak na marginesie…Właśnie jakiś minister rzadu Ugandy,zadeklarowal tradycyjne i wierne poparcie dla przyjazni która miedzy oboma narodami,datuję sie od czasu ZSRR!
Czasem gdy tracę cierpliwość,najchętniej odebrałbym murzynom wszelkie prawa do samostanowienia. :face_with_raised_eyebrow: :rage:

1 polubienie

Nie on jeden - ja juz o tym pisalam caly pas Sahelu


Jest opanowany przez czerwona zarazę, ktora zaczyna sie rozlazic w sposob niekontrolowany na inne kraje

1 polubienie

Do tego Kamerun gra sobie w piłkę z sowietami,w Nigerii centralnej trwa nieustająca wojna domowa a jednym z najbrdziej zapatrzonych w sowietów krajem pozostaje Republika Srodkowej Afryki.
W Mali wojska onz nie robią kompletnie nic bo to “misja pokojowa” :rage:I dzieki temu grupa wagnera ma juz niemal cała polnocna Afryke pod swoim butem…
No pieknie,coorva pięknie :face_with_raised_eyebrow: :exploding_head:

1 polubienie

Można pisać w różnych pytaniach albo pytać w różnych pismach, wybór należy do Ciebie :point_right:

1 polubienie

Nie Małgorzacie a Izabeli i nie Aragonskiej a Kastylijskiej. Aragonska to ona zostala po mężu Ferdynandzie.
Na marginesie - matka Katarzyny Aragonskiej, zony Henryka VIII.
I Joanny Szalonej, zony Filipa Pięknego, ktory dzięki szóstce dzieci wprowadzil Habsburgów nie tylko na tron hiszpański, ale i Portugalii oraz umocnil pozycje rodu od Skandynawii po Węgry.

2 polubienia

Wydzielilas i dalej jest o Katarzynie,Izabelli,siatkowce i murzynach flirtujących z sowietami… :innocent: :upside_down_face:

2 polubienia

Aaa…, to o tej Izabelli?
Mniejsza o większość, bo ja nadal oglądam Plus Ligę i jeszcze, kuźwa, rebus układam… :joy:

1 polubienie

Bo to z zalozenia tak ma byc. Jak mowi księga Genesis? Na poczatku byl chaos.
Jak sie co wykrystalizuje to wydzieli sie nastepne…