Komu to składamy dziś życzenia?

Oczywiście HARMONIKOWI! Żeby Ci się żyła harmonijnie i dostatnio. A ode mnie masz muzykę ześpiewem ptaszków…

4 polubienia

@harmonik Harm życzę Ci dużo zdrowia i dużo słodkich harmonijnych owoców :strawberry::cherries::apple::watermelon::pineapple::kiwi_fruit::grapes::pear::green_apple:!

2 polubienia

Dzięki za przypomnienie mi, że już, albo dopiero, 73 latek mi stuknęło. Data łatwa do zapamiętania, choćby od nietrafionego lądowania z inicjatywy dowodzącego, któremu chcą za to stawiać pomniki, nazywać ulice i place, umieszczać na banknotach.

1 polubienie

Może wrzuciłabyś krótszą…

1 polubienie

Sto lat Harmoniuszu.
Specjalnie dla Ciebie przesyłam soki owocowe z harmonijnych owoców zrywanych w bajecznie kolorowych ogrodach, zamknięte w szklanych opakowaniach nadających się w 100% do recyklingu, sprzedawanych onegdaj przez szujowatych kapitalistów wierzących w zysk z ekonomii. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Trudno uważać kapitalistów za szujowatych. To prawda, że błędnie liczą na zyski z inwestycji, z biznesów, ale mają dobre chęci, dużo potrafią, dają pracę wielu, a sami najwięcej ryzykują, najwięcej się starają.

1 polubienie

5 polubień

To zamiast tradyjnego tortu. Najlepszego.

3 polubienia

Też takie niekrótkie filmiki popełniałem na Roztoczu, nad rzeczką Świerszcz, w Józefowie.

1 polubienie

Ja mu życzę niższych lotów bo skończy jak ikar. Pora wrócić na planetę ziemia.

2 polubienia

Fenomenalne!

1 polubienie

Może się latem wybierzesz ze mną tam na takie filmiki i z innymi chętnymi? Dodatkowo można filmować szereg ptaków wodnych na “stawach Echo”, i przesympatyczne koniki polskie.

1 polubienie