Komu za rządów PiSu należy się 13ta i 14ta emerytura?

Rząd wydaje miliony na pandemie a tu jeszcze 500+ a także 13ta i 14ta emerytura … Wiem, że niektórzy już dostają (lub mają przypisaną … :/) …

Może być ciężko jak tak dalej pójdzie … :confused:

Mogliby chociaż PiSiory stwierdzić, że nie przewidziano skutków wirusa i jednak tych 13tych i 14tych emerytur nie będzie … Dla dobra finansów … Albo, że będą za rok … :confused:

Mi się na pewno nie będzie należała “wypracowana” emerytura! Jak tak dalej będą rządzić to nic nikomu nie będzie się należało a wszystkie “fundusze” i oszczędności przejmie “państwo”!!! Kij w oko KOTU i jego “panowi”. :worried:

4 polubienia

Kapłanom :joy:

1 polubienie

Szamanom

1 polubienie

Nie otwieram filmu, powiem tylko, że 13tka była wypłacona w 2019 i 2020 r
Z tego co mi wiadomo, otrzymali ją emeryci.
W 2021 roku będzie też wypłacana 14tka.

Ktoś ma z tym problem?
Kiedy otrzymywali je pracujący górnicy, był wielki larum, teraz dostali wszyscy emeryci i jest źle?

1 polubienie

Ciekaw jestem co pierwsze sprzedamy: ludzi czy ziemię?

1 polubienie

Co masz na myśli bo nie do końca rozumiem :confused: ?

1 polubienie

Górnicy to mają życie … Szybsza emerytura… 14tka …

I jeszcze coraz mniej się opłaca wydobywanie polskich na wyczerpaniu trudnodostępnych złóż …

Chcąc nie chcąc coraz mniej ich lubię … XD

Może warto wziąć przykład z Czechów ? Czesi chcą zamknąć swoje kopalnie do 2022 roku … U nas też bardziej się opłaca sprowadzać węgiel z Rosji …

Jakoś te długi trzeba będzie oddać… Grecja ma wyspy… a my?

3 polubienia

A w Polsce mają ponoć nie palić węglem tylko poprzerabiać na gaz piece i miałem ponoć nie będzie można palić (w UE w ogóle …) …

Już nie wspominając o tym, że się ziemia potrafi po osłabieniu umocnień w kopalniach zapaść, a w raz z nimi budynki :confused:

A Grecy sprzedali już jakieś wyspy ? Wiem, że na pewno wydzierżawili port w Pireusie …

Ale mogą

1 polubienie

Coby nie mówić i tak te wyspy są c**ja warte … Tyle, że wokół przynajmniej niektórych znajduje się ropa …

Nie rozmawiamy o tym, jaki “raj” mają górnicy, a o emerytach.
Poza tym, każdy mógł pracować na kopalni i zgarniać miliony…

1 polubienie

my mamy lasy … XD A za niedługo także Przekop Mierzei Wiślanej … XD

Ziemi to już nie ma
Poszla w zastaw

2 polubienia

Piątka dla zwierząt czy co miałaś na myśli ?

PS. Nawet nie wiem o co chodzi z tą całą piątką, ale nie miałem czasu się tym interesować … :confused:

Znajdź chwilę czasu

1 polubienie