Kon jaki jest,każdy widzi!

Słyszałem coś o tym ale sport tego nie potwierdza.Przynajmniej nie na tym najwyższym poziomie.

1 polubienie

Bo to sterotyp jest, ten pogląd o brzydocie Holenderek. Ale nieco uzasadniony starszemi pokoleniami. Młoda generacja, to w dużej mierze mieszanka i dziewczyny są, naprawdę atrakcyjne.

Mam sąsiadkę, ok 30 lat, mężatka z córeczką ok 4 latka. I ona, ta sąsiadka jest bardzo miła i sympatyczna. Ale duupaaa z niej niemożebnie atrakcyjna… :stuck_out_tongue: :innocent:

2 polubienia

Ładni czy brzydcy, ale rodowici Holendrzy, przynajmniej z tego co widzialam to narodek solidnie zbudowany i wyrosniety.

1 polubienie

Statystycznie ichni mężczyźni są najwyżsi w Europie, a Holendrzy przeciętnie najdłużej żyją na naszem kontynencie.

1 polubienie

To by sie zgadzało z ich panczenistami.Zresztą…Maly Holender?Od czasu Simona Tahamaty nie widziałem chyba takiego.A i z niego Holender był farbowany…

3 polubienia

Na 17 mln Holendrów, rdzennemi pludrakami jest ok 50%. W Belgii, na 10 mln Belgów, niecałe 4 mln, to rdzenni. I to podzieleni na dawnych Holendrów i Francuzów.

1 polubienie

Zrzut ekranu (191)

.zdecydowanie.

3 polubienia

Bez kolegi @Szczery_do_BULU też… :stuck_out_tongue:

Ciekaw jestem, ilu na tym koniu zauważyli kobitkę…

3 polubienia

Zrzut ekranu (192)

.koń jaki jest, każdy widzi…świat bez koni byłby brzydszy.

1 polubienie

No i żeś zabawę spier…l…

1 polubienie

:thinking:

1 polubienie

pareidolia?
Zdecydowanie u mnie nie zadzialala, nawet jak na lekkie podobienstwo zwrocilesc uwage.

To nie jest pareidolia…

No nie wiem jak to zwal tak zwal, ale z kobita to mi sie nie kojarzy.

I see a little silhouette of a woman, Scaramouche, scaramouche, will you do the Fandango. Thunderbolt and Lightning, very very fright’ning me.

.GalileoGalileo.

Queen, Bohemian Rhapsody
3 polubienia

Quiz o koniach. Tylko miłośnik koni zdobędzie 15/15

Masz dobre odpowiedzi na 15 z 15!

Cóż za ekskluzywny wynik! Widać, że można z tobą „konie kraść”!

(ale ja juz kiedys ten / lub podobny/ quiz widziałam i zapamietałam co się nauczyłam. Z drugiej strony mam koleżanke koniarę oraz stadninę blisko mojej pracy…)

5 polubień

@ihtiel nieważne skąd masz wiedzę. Ważne, że ją masz i nie widzę powodu do tego, byś się usprawiedliwiała i tłumaczyła z tego, że masz wiedzę :wink: :trophy:

4 polubienia

I teraz znowu trzeba odkurzyć tę koronę dla zwycięzcy :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Nawet dwie…

1 polubienie