koniec kłótni

temat przenoszę i zamykam.

Młodzi mają całe niepewne, patologiczne, nieharmonijne życie przed sobą, a żyjąca Planeta bardzo nie lubi nieharmonijnych, patologicznych, złośliwie nowotworowych mikrobów, więc nic dobrego młodych nie będzie czekało z jej strony.

Starzy mają stabilizację i spokój płynący od niej. Młodzi powiedzą, że starzy muszą się zwijać z tego świata, często w chorobach i cierpieniu, ale starzy mają większe doświadczenie życiowe, większą wiedzę o pożytecznych, istotnych dziedzinach, są bliżej poznania następnych etapów życia, gdy to ziemsko-ludzko-nieharmonijno-patologiczne znają aż do znudzenia.

  • Lepiej być młodym
  • Lepiej być starym
  • Odrębne zdanie podaję osobno
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

No coz, kazdy wiek ma swoje dobre i zle strony. I nic sie na to nie poradzi…

2 polubienia

Ale zeby takzrzedzic,jak autor pytania,to juz trzeba miec talent))

2 polubienia

Uwazam, ze talent ma, wyobrazni tez Mu nie brakuje…:slight_smile:

2 polubienia

Porusza czasem ciekawe tematy,ale jego postawa,Ja najmadrzejszy,nieomyony,rowny bogom,a wy gnojki cisza i sluchac,co pan mowi’’
Skuteczjie mnie zni3checa do podjecia tematu i jeet coraz gorzej.

2 polubienia

Ja nie wiem czy on sie czasem z nas nie nabija…:slight_smile:

Sadze,ze nie.
Wstawiajac swoja fotke jeszcze na statym pytamy,co prawda widac tam tylko brode,potwierdzil,to co wygrzebalem w necie na jego temat.
Ta sama fotka byla na innej stronie,

1 polubienie

OOOOO…! Nie wiedzialam…

To jakieś jego bezmyślności.

Kiedys mi sie chcialo i troche pogrzebalem w internecie,no i znalazlem.
Chyba,ze sie sprytnie podszywa pod inna osobe
Ale wszystko mi wskazywalo na to,ze to jest on…

1 polubienie

A licho wie? Ale mnie zaintrygowales :slight_smile:

1 polubienie

Żeby być starym to najpierw trzeba przeżyć młodość.

2 polubienia

I to tak, zeby miec co wspominac…

1 polubienie

Ja tam bede mial co wnuo9m opowiadac,dokad mi nie powiedza,dziadek przestan juz pier…lic’')))

1 polubienie

Zaintrygował Cię swoimi bezmyślnościami i plotami, @elsie? Nie masz swojego rozumu? Musi mieć patologiczne stosunku w rodzinie, że tu przesiaduje, a nie z nią. Ja żyję sam, to mogę się tu pożytecznie rozrywkować.

Jako zbigpary, @elsie, wstawiałem jeszcze kilka fotek, na pewno byłem w nich podobny do siebie harmonika, częściowe też, spytaj się @Bocca-Lupo .Tylko bezmózg mógłby wymyślić taki idiotyzm, że potrzebuję się podszywać pod kogoś.

Ty madry,zejdz z mojej rodainy.bonjej do piet nie siegasz.

Ty bezmozgow,szukaj w swojej rodzinie

Ciesz się, że ty sięgasz. Nie masz za grosz ambicji i honoru, żeby się nie wtranżalać do moich tematów.