Kopernik była kobietą?

Nie… ale Bond ma być. Podobno. W właśnie kręconym nowym filmie agenta 007 ma zagrać Lashana Lynch. Przynajmniej takie są plotki, nie usłyszeliście tego ode mnie… :wink:

To by było dobre, czy złe? Ważne, czy nieważne?

1 polubienie

To się nie przyjmie. Kopernik był facetem

1 polubienie

Heh. Ale jak potem wytłumaczyć powrót do Bonda-mężczyzny? :wink:

Tez to wczoraj czytałem. Myślę i mam nadzieję że to fake. Może chodzi o jakiś epizod gdzie kobieta odegra w filmie ważną rolę i np. ocali Bonda z opresji albo przejmie na chwilę jego pałeczkę (bez skojarzeń) stając się asem wywiadu.

Poprawność polityczna bywa groteskowa. W grach widać ją najlepiej. Kobiety są ich bohaterkami. Śmieszy to w grach wojennych gdzie laski są dowódcami oddziałów.
Coraz więcej tytułów pozwala wybrać postać - kobieta lub facet.

Pewnie oburzyli się geje oraz muzułmanie. Oni też chcą być widoczni w kulturze masowej.

2 polubienia

mamma mia porca, co sie na tym swiecie wyrabia? a ilu bedzie “chlopakow Bonda” w takim razie? bo przeciez rownowaga w przyrodzie musi byc zachowana.

4 polubienia

A jeśli film z kobietą-Bondem okaże się dobry…? :wink:

po ostatnich Bondach nie bedzie to takie znowu trudne…

1 polubienie

Nie nie nie. Dla równowagi to powinna być kobieta-wróg Bonda… :wink:

najlepiej piekna Rosjanka po koreanskim ojcu. :smiley:

1 polubienie

Ale to juz bylo ( kobieta wróg ) nie pamiętam w ktorej części. Jakos Bondy mnue nue kręcą ostatnio.

1 polubienie

Nie sama kobieta. Było kilka par.

lashana to znaczy ze do tego czarna:)))
W ciagu dalszym zapewne les…O czolowke filmu juz nie pytam bo Albert Broccoli i tak juz nie zyje…
Nie komentuje tego bo skoro nie przechodzi tutaj slowo"chumstwo" to wszystko inne tez nie przejdzie…
Jestes pewien ze ta lashana to nie kolejna dziewczyna Bonda?
Bond jako cykl,kiedys byl rewelacyjnym pastiszem i zyl wlasnym zyciem.
Ostatnie filmy z Craigiem pozbawily go humoru,pastiszu,stalych fragmentow jak Q,Moneypenny itp.I to co najgorsze…Nie da sie juz tych filmow odroznic od Stevena Seagala czy innych J.C.Van Dammow:))
A teraz zamiast z tym skonczyc to wymyslaja idiotyzmy…

3 polubienia

Czarna, jak najbardziej… :wink:

Plotki jednoznacznie mówiły, że nie ma być dziewczyną tylko nowym 007.

1 polubienie

Niech wymyslaja w dziecinstwie,tez lubilem bajki.
Nie moze byc tulko kino powazne,wrecz dojumentalne.
To podobnie jak z muzyka,dlatego wzzyscymlub pra3ie wszyscy jej sluchaja,bo jest roznorodna.
Mo chyba,ze bedzie tulko kino,dla wybranych,slusznych gustow,
Nie ma obowiaxku ohladania i sluchajia kazego gilmu i kazdej muzyki.
Nie robmy sie lepsi,bo ogladamy dany gatunek filmo,skuvhajy dany gatunek muzyki.
Osobisvie mam w dupie na samym dnie opinie krytykow tak muzycznychmjak i filmowych.
Slucham i ogladam co w danym momencie mi odpowiada.
A ze kyos mowi,ze npmdisvo plolo to sasjs,jego sprawa,nie znusaam go do sluchajnia
Zyjmy i dajmy z6c 8nnym,szanujmy ich gusty.