Koronawirus a smierc

Za wpis Covida do aktu zgonu szpital i lekarz ma dodatkową kasę, wątpię by się lekarz pytał co wpisać. Zmarłemu kasa się nie przyda, podobnie jak objawy. Żal człowieka że jego źycie zostało tak marnie wycenione. Kasa to nie życie, zdrowie to życie

1 polubienie

to bajka!

Tez by wpisali nie grype a powiklania.
Maz zmarl na raka, ale wpisana jest niewydolnosc wielonarzadowa i ustanie akcji serca.
Ludzie pojecia nie maja o zasadach i dorabiaja legendy.

2 polubienia

Bo rak powoduje następstwa. ale nie zabija.

Ostatnio zmarł ojciec mojego kolegi z podstawówki. Miał raka jądra od roku.
Zmarł po przerzucie raka do mózgu w agoniach.
W dzień śmierci do mamy mojego kolegi zadzwonili ze szpitala czy mogą jako przyczyne zgonu wpisać Covid. Posłała ich do diabła i sie rozłączyła.

Rak zabija kolego, zabija i to bardzo skutecznie.

powikłania nie kolego.

Jakie powiklania?
Znikaja cale zdrowe organy zastapione komorkami rakowymi.
To sa powiklania?

tak nieładnie się to nazywa

A jeszcze gorzej na to beztadnie patrzec.

Tutaj wychodzi, że ludzie są podatni na …

Serio?

A przez to że są tacy ludzie którzy zawsze myślą że coś co wydaje im się absurdalne to jest zmyślona bajka… To wtedy to na serio może trwać bo ktoś kto to robi zawsze będzie mówił że te wykształcone barany i tak pomyślą że to zwykła teoria spiskowa…

W sumie tak mógłbym napisać o Smoleńsku i innych w które nie wieża wielcy “lewaki”

A Ty wierzysz, że Tupolew nie mógł mieć oderwanego skrzydła od bodajże sosny … Że mogły być co najwyżej dodatkowe turbulencje ?

Poza tym Antoś z całym PiSem tymi teoriami to się już tak ośmieszyli, że tylko totalny d*bil mógłby brać ich już (przynajmniej w 100% na poważnie …) …

1 polubienie

To nie chodzi mi tutaj o Smoleńsk choć jak już napisałeś to odpisze ci ze chodzi o brzozę a nie sosnę i uderzenia skrzydła w brzozę nie było, co zostało udowodnione… (to bajka)…
A poza tym dlatego stworzono oficjalnie tylko jedna wersję oprócz oficjalnej i to przypisana do PiS, żeby ludzie wierzyli albo w katastrofę albo w katastrofę bo przecież nie w to co mówi PiS… A prawda mogła być całkiem inna niż w tych dwóch wersjach… Takie celowe dzialanie

1 polubienie

Stary … Ja jestem na kierunku technicznym i uwierz Mi! … Dosłownie wszyscy wykładowcy, którzy mają pojęcie o fizyce mówili, że to co Macierewicz i reszta PiSu na ten temat wygadywali to te PiSiory z Macierewiczem na czele powinni się leczyć …

1 polubienie

fakt … Chodziło o brzozę, a nie sosnę … Dawno nie wracałem do tego tematu bo jak dla mnie wszystko jest wyjaśnione … Kiedyś @birbant pisał, że tam umarli nie tylko PiSowcy, ale też przedstawiciele innych partii politycznych …

1 polubienie

We Francji leczą zwierzaki, a w Polsce ludzi nie chcą … :confused:

1 polubienie

Nie tylko we Francji.
Ale tez nie wszystkie zwiarzaki. Te, o ktore dbaja wlasciciele lub organizacje pozarzadowe.
Z tm, ze jesli chodzi o hodowlane tez sie odchodzi od przemyslowej hodowli na rzecz bardziej humanitarnej. Swinie czy krowy czasem przed trafieniem na taletz niebo zobacza…

1 polubienie

Tak to jest w porządku bo pokazuje jak wirus się rozprzestrzenia. W Polsce statystyki są zaniżane wielokrotnie. Optymiści mówią że pięciokrotnie… pesymiści że nawet dziesięciokrotnie. Statystyki zgonów też pokazują, że liczba zgonów na covid jest dużo wyższa. Powinno nas umierać około 7 tyś tygodniowo… a umiera 12-14 tysięcy. Jak to się stało skoro covidowych zgonów jest około 2 tysięcy? Otóż tej reszcie są przypadki wynikające z zawalenia się systemu… i z pewnością przypadki covidu niewykryte również.

2 polubienia