Korwin Mikke usuniety z FB?

No bo po co zakladal konto u tch jek to nazywal “bolszewikow”. Po to samo jak zostal europoslem? :wink:
Swoja droga to lew wieksza czesc zebow stracil, a sztuczna szczęka cos zle dopasowana.

3 polubienia

Nie pochwalam tego usunięcia. Nie podoba mi się to.

2 polubienia

Nie popieram cenzury, którą z coraz większym zapałem uprawiają włodarze FB.

1 polubienie

@birbant, @czarny_rycerz
Usuniecie konta bez podania konkretnych powodow to kolejne posuniecie wlodarzy FB.
Zapedy cenzorskie to nie tylko widac na FB, to samo dzieje sie na innych portalach spolecznosciowych.
Mikke jest kontrowersyjny, ale nie wydaje mi sie, zeby bardziej niz wielu innych politykow poslugujacych sie wygladzona nowomowa politycznej poprawnosci.

2 polubienia

To, że się z kimś nie zgadza, nie jest powodem, do kneblowania go. Są treści, które powinno się cenzurować, ale, ale nie sądzę, by Korwin je głosił. Chyba, że czegoś nie wiem.

2 polubienia

Bzdury gadacie! FB jest prywatnym portalem (dokłądnie tak samo jak pytamy – tu też mamy bany, które można na tej samej zasadzie nazwać cenzurą). I dlatego ma prawo ustalać własną politykę – kto może być członkiem tej społeczności, a kto nie.
A teraz napiszę bardzo śmieszną rzecz – zarówno JKM, jak i każdy z nas dokładnie przeczytał cały regulamin zanim kliknął ZGADZAM SIĘ :joy:
Więc o co chodzi? Zaakceptowałeś człowieku zasady, nie przestrzegasz ich, to wylatujesz! Na tej samej zasadzie wyproszą z kościoła człowieka, który wejdzie tam i będzie głosił satanizm, prawda? I to tez będzie cenzura?

1 polubienie

Skoro Twitter może kasować Trumpa to czemu FB miałby pobłażać Korwinowi? To świr i to świr. Niech żyje lewactwo.

3 polubienia

Klasyka komunistycznych metod.
Zrodzona z tej obludnej odwagi umyslowych kadłubków ktorzy swą siłe czerpią nie tylko z rozmaitych form nienawisci lub “tylko” niechęci ale przede wszystkim,z bycia w kupie.
Najpierw sie zaprasza do studia tv aby wyprosić natychmiast gdy pada wypowiedz ktora sie nie podoba.
Teraz wywala sie najpopularniejszego polityka z fejsa.I pewnie jeszcze wmawia ze za cos co mowił…Ciekawe zreszta co powiedzial teraz a czego nie mowil kiedys?
Tchórze zawsze uderzają tam gdzie nie mogą sprostać.Jak faryzeusze dawno temu.
Jest taka scena w “Czlowieku z marmuru”,kiedy Mateusz Birkut zaczynal mowic rzeczy dla wladzy ludowej,straszne.Natychmiast odcieto mu mikrofon.

Czasem mikrofonu nie odcinano, za to wypowiedz emitowano pocieta i poskladana po linii i na bazie.
Poprawnosc polityczna zastepuje cenzure.
A mnie diabli biora.
Jesli ktos ewidentnie zaprzecza skrzeczacej rzeczywistosci to mozna mu dac troche urlopu na przemyslenie.
Ale to w sytuacjach kiedy faktycznie takie wypowiedzi groza smiercia czy kalectwem. Do fanek Korwin-Mikkego nie należę, ale usuwanie go z fejsu?
Cos mi sie wydaje, ze “czwartej wladzy” cos sie w d… przewrocilo?
Niedlugo FB zrobi sie jak kurwizja.
Zacznie kreowac wirtualna rzeczywistosc.

2 polubienia

Dokladnie.Ein fuhrer,ein volk i cos tam jeszcze…A niech sie ktory waży myślec inaczej…Skoro jedni tak sobie wyobrazają wolność to nastepni chca na odlew.Tego samego…
To juz nie sa"ciekawe czasy w których żyjemy" :exploding_head:

1 polubienie

A co ? Przestał głosić, że Rosja jest naszym sojusznikiem, a UE powinna zostać zniszczona ?

1 polubienie

Nie wiem, bo nie śledziłem go na fb.

2 polubienia

Może z powodu tego co się działo w Wawie na marszu niepodległości ? Wg. tego co wstawiła okonek to miał najpopularniejszy fanpage …

A Kukiz-coś tam … stwierdziło wg tego źródła, że pewnie jest to odpowiedź na liczne prowokacje ze strony Korwina … Przeczytaj jeszcze raz uważnie co wstawiła okonek …

Prawdę mówiąc, to mam głęboko gdzieś samego Korwina i jego działalność, mam ciekawsze zainteresowania. Chodziło mi tylko o zasadę knebla, ogólnie. Nie wykluczam też zasadności tego bana, bo wszędzie jest jakieś prawo czy przepisy regulujące zachowanie każdego…
I nie mam pojęcia, czy Korwin je naruszył, czy nie.

Ale mam małą dygresję, bawi mnie to, że on fb nagle nazwał na zmianę faszystowskim i bolszewickim i mam pytanie, co on w tem towarzystwie robił?

2 polubienia

Mógłbyś trochę bardziej rozwinąć tą myśl ?

Aha dobra… Skumałem XD … Ano zapewne było to dla niego tylko narzędzie … XD

1 polubienie

Tak, narzędzie. Posługiwał się bolszewicko - faszystowskim narzędziem i to bez wstrętu, jak mniemam. :joy:

2 polubienia

Przebolał to dla wyższego dobra hehe :crazy_face: :rofl: :smiley: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Na razie się żali, że wyleciał z piaskownicy. A co dalej z nim, to już mnie nie interesuje.

2 polubienia

Króciutki opis upadku naszego kraju - co byś dodał ?

EDIT: Wiadomo … Polska szlachta niestety nie patrzyła na politykę z perspektywy równowagi sił co nas niestety zgubiło …

Pozbiera zabawki i przeniesie sie za Twittera albo TikTok. :joy::innocent:
Cel uswieca srodki.
Bo na YT w tym zamieszaniu z lekarzami inzynierami, plskoziemcami i innym oszolomstwem moze mu byc trudno sie przebic.

2 polubienia