Kościół rękami Rydzyka walczy z metalem na koszt podatnika

https://www.antyradio.pl/Technologia/Internet/Projekt-Badzmy-bezpieczni-Ministerstwa-Sprawiedliwosci-ostrzega-przed-muzyka-metalowa-Tekst-opublikowano-na-portalu-fundacji-Rydzyka-38864?fbclid=IwAR2Ql1sQDXJ3NpkW2S6K_QlBfCJmtOGMNoVfZQTg1Q2VqrOyyGznWy_fteI

2 polubienia

Walczy rzeczywiscie efektywnie, jakbys nie napisal to nawet bym nie wiedziala, ze taki portal istnieje :imp::joy_cat:

2 polubienia

Antyreklama to najlepsza reklama. Polak zawsze zrobi odwrotnie. Fakt, Rydzyk zarobi na odsłonach stronki.

4 polubienia

Sama strona

jest ok. Za wyjątkiem zakładki “zagrożenia duchowe”.

1 polubienie

To za niedługo o szkodliwości wychodzenia z domu bo można zginąć, czy o niekorzystaniu z mikrofalówek, albo długopisów itd, itd. Oddychać na raty

2 polubienia

Oddychanid bedzie dozwolone po oplaceniu odpowiedniego podatku. Tfu, co ja pisze, daniny. :roll_eyes:

3 polubienia

Kuria warszawsko-praska opublikowałą kiedyś liste zespołów rockowych, których katolicy nie powinni słuchać. Była tam cała czołówka gigantów muzycznych, jak Led Zeppelin, Pink Floyd, Rolling Stones czy Deep Purple. :slight_smile:

4 polubienia

Jest podatek klimatyczny niesłyszała

1 polubienie

Mniej wiecej w tym stylu byly ostrzetrzenia ktore czytalam studiujac kulture sredniowiecza !!! - dotyczyly malarstwa glownie bo muzyka i tekst piesni naboznych byly “z braku laku” czyli z braku wlasnych tradycji kulturowych zapozyczane od pogan i wojownikow

3 polubienia

Slusznie zauwazyles
i jak zwykle mądrze

1 polubienie

@Devil
Biada tobie zatem, oj biada diabelku forumowy

1 polubienie

@kaziu
A co zrobic ze szkodliwoscia aktualnych orkanow? Bo one bardzo szkodza mojemu zdrowiu. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Oplata klimatyczna to i za komuny byla. Ale nie kazda miejscowosc mogla ja pobierac.

2 polubienia

Niby można przewidzieć wiatry, burze i inne cuda pogodowe, to jednak nadal przyroda jest nie okiełznana, wszystko ma prawo zmienić się w krótkim czasie, czego nie zauważą nawet przyrządy meteorologów. Jedyna rada to zostać w domu i to przeczekać jeśli to nie jest pilne wyjście, jest problem z ciśnieniem które skacze i opada gwałtownie, na to leku nie ma by w krótkim czasie lek zadziałał, zauważyłem u siebie podczas moich pomiarów kardio arytmie i też się duszę, choć zdaniem lekarzy to normalne podobnie jak inne badania kontrolne

1 polubienie

Pozostaje kupić powietrze nałapane w pojemniki z innych miejscowości, znajdzie się biznesmen na poczekaniu - maski dla korono wirusa opanowali, i kolejki do apteki się wydłużyły pomimo że mnie ona nie potrzebna, bo nie zdaje egzaminu

1 polubienie

Oj tam. U Ciebie to jak u mnie z huraganem czy innym orkanem Gloria pare tygodni temu. Strach z domu bylo wyjsc. Dobrze, ze uprzedzili, to zapasy wody i zywnosci zrobilam, a awaria pradu byla tylko jedna i szybko sie uporali.

1 polubienie

@okonek
Teraz sie wlasnie rozpedza… Na poludnie powieje jutro
A moje dorosle dziecko sie cieszy bo ma dwa dni dodatkowego urlopu. Pomiary ktore on prowadzi przy wietrze 120km/h sa bowiem niemozliwe

1 polubienie

Trudno żeby ktoś mnie okradł “na wnuczka”. Wnuczek jeszcze nie umie siadać… :grinning: Ale uwaga o nawróceniu się od metalu mnie powaliła…

Egzorcyzmować!!!

1 polubienie