Koźli księżyc dzisiaj

Bardzo ciekawa pełnia zapowiada się dziś wieczorem.
Już teraz trzeba się postarać o melisę, bo mogą być kłopoty ze snem.

3 polubienia

Nie obejrze, bo kalima czyli wszysko lepi sie od pyłu a niebo za cholere niebieskie nie jest :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

3 polubienia

Może do 20 z minutami poprawi się?
A melisę swoją drogą zdobądź. Poczytaj na innych portalach nie tylko tu, gdzie wkleiłam link. Na niektórych tak doradzają, bo to nie taka zwyczajna pełnia.

2 polubienia

To ja Ci tu dziś moją fotkę wyślę o ile tutejsza kalima pozwoli… Ale musisz poczekać do wieczora…

1 polubienie

Mam wyc do Ksiezyca???:thermometer::yellow_heart:

2 polubienia

Wycie do księżyca podobno uspokaja. Każdy kto 2-3 dni non stop będzie do niego wył z pewnością potem szybko zaśnie… :grin:

3 polubienia

Jak lubisz, to wyj. Najwyżej sobie uszkodzisz struny głosowe. A ja jeśli do wieczora nie zapomnę, to sobie na niego popatrzę, bo ma być sporo większy ( chyba o 30%, jeżeli nic nie pomyliłam).

2 polubienia

Sugerujesz że zobaczymy księżyca w ciąży? :thinking:

2 polubienia

Nie wiem :smiley:
Może on i w ciąży. Ma być bliżej czy jakoś tak. Nie myśl sobie, że nagle zacznę wciągać informacje o księżycu, żeby móc mądrzej podyskutować. Nie chce mi się, no i nie mam miejsca po dzisiejszym śniadaniu.

3 polubienia

Tak dobry obserwator nieba zjawisko dostrzeże. Ksiezyc i Ziemia? Pływy oceaniczne? To wszystko ma swoj rytm :green_heart:

3 polubienia

Ksiezyc jest kobietą , wiec moze urodzić :crazy_face:

2 polubienia

Zrobiłem nawet ładne zdjęcia, tylko, że są na aparacie, gdzie nie mam hasła do mojego konta…

2 polubienia

Haslo da sie odzyskac. Aparat jest z karta pamieci wyjmowaną? To starszy lapek z oprogramowaniem grafiki da sobie radę.

2 polubienia

I wtedy się stanie zupełnie pięknie i fantastycznie na tym naszym trudnym świecie, kiedy dwa księżyce będą. Nie mogę się doczekać takiego narodzenia… :wink:
Był taki film fantastyczny brata i siostry Wachowskich…hihi. W którym była obfitość księżyców, a może i planet, może to z innego filmu. Nie pamiętam. Lecz refleksja jest; z dwoma księżycami musi być jakoś raźniej

1 polubienie

Obecnie to sa siosty Wachowski
O ile przezyli operacje zmiany plci. Tu nie jestem na biezaco.
Mozna stworzyc model grawitacja jest obliczalna, na ile to bedzie stabilne?

2 polubienia

Już wiem o co chodzi z tymi 30%. Księżyc będzie świecił o 30 % jaśniej, a mi się to z wielkością pomyliło :smiley:

1 polubienie

Zachmurzenie całkowite…I wracam do pracy dzisiaj… :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

W Polsce też mają być chmury. Na Pomorzu coś tam będzie widać, ale u mnie raczej nie. No nic. Poczekam i zobaczę (albo i nie zobaczę :wink:

1 polubienie

Odbior tej jasnosci to i wielkosc. Obserwacja Ksiezyca, wschody i zachody? Przy dobrych warunkach pelnie zobaczysz w południe

1 polubienie

Koźli czyli szatański.
Będzie imprezka

2 polubienia