Kraśnik jest super!

Władze niektórych szwajcarskich kantonów odroczyły wdrożenie 5G.

1 polubienie


Jak widać w wielu krajach były i są podobne postawy i wszystkie bez wyjątku oceniam tak samo.

2 polubienia

Nadmiar internetowych newsów (w tym także niestety tych naukowych) i naturalny opór. Postawy antysystemowe.

Jedni piszą że wg. badań warto pić kawę a drudzy że kawa szkodzi. Kowalski to czyta i nie wie jak ma żyć. W końcu sie buntuje i uderza w bramkę numer 3 - reset, wykład oszołoma który mówi ze to wszystko jest spisek. Chcą nas truć, czipować, kontrolować.

Wkrótce Kraśnik przyjrzy sie żywności. GMO, chemia, barwniki, pestycydy pójdą won!
Potem auta pójdą won bo trują.
Ludzkość musi wrócić do jaskiń, uprawiać naturalnie zimie i polować na zwierzynę.

3 polubienia

**Jak widać, każdy kij ma końce dwa. Internet w założeniu miał spełniać rolę edukacyjną, miał być zbiorem informacji, miał ułatwiać komunikację międzyludzką i w ogóle życie. Z jednej strony spełnia znakomicie swe zadanie, ale z drugiej sprzyja rozrostowi lenistwa umysłowego, rozpowszechnia nieuctwo, ciemnotę i ignorancję. **

Może to i dobrze, bo uwidacznia się polaryzacja między ludzkimi umysłami, która nie była kiedyś tak widoczna, jak dziś. Obskurantyzm umysłowy był w ukryciu i dopiero teraz można zobaczyć, że, jednak rozum był dzielony nierówno

6 polubień

cos stracilam?

1 polubienie

@birbant ?
czy moge to wytluszczonym drukiem? masz kolorek ale na reszte oczekuje zgody

2 polubienia

Smutne, to co napisałem, ale, niestety, prawdziwe.

1 polubienie

Problem jednak ma niejedno oblicze.Chetnych do uzurpowania sobie prawa do"lepszego" rozumu od innych,nie brakuje.I faktycznie,to ze Ty czy ja nazwiemy kogos glupcem na podstawie internetowych wynurzen,wcale nie musi byc prawda.
Ja w kazdym razie,wlasnie wobec netu i ocen z nim zwiazanych,staram sie zachowac dystans.Nie mam tu na mysli szczyli popisujacych sie tzw. “opiniami” pod artykulami bo to jest bezdyskusyjne.
Natomiast ocena czlowieka na podstawie JEDYNIE internetu,jest delikatnie mowiac powierzchowna i jesli sie ktos upiera ze na podstawie wymiany paru zdan wie wszystko o postaci ktorej nawet nie spotkal,to wlasnie jego predzej nazwe glupcem.

3 polubienia

nikt nie zastapi czlowieka :slight_smile: przynajmniej na razie sztuczna inteligencja jest okresleniem na wyrost

1 polubienie

Tu nie chodzi o wymianę zdań. Niewiedza, ignorancja wśród ludzi była jest i będzie. Ale dopiero internet to pokazuje. Np; okazuje się ilu ludzi nie potrafi sformułować po polsku poprawnego zdania, nie mówiąc o innych błędach. Dawniej takiej okazji nie mieli, by to powszechnie demonstrować. Płaskoziemstwo i inne takie też by cicho siedziało, a teraz, sam zobacz, co się dzieje… No i odwaga bardzo staniała…

3 polubienia

moge? czcionke wytluscic?

2 polubienia

Tak.

1 polubienie

W takim ujeciu,zgadzam sie.Tylko ze juz chyba z 10 razy o tym mowilismy :innocent: Co wiec nagle takiego stalo sie dzisiaj?

2 polubienia

To tak do tematu pytania. Albo blisko tematu.

1 polubienie

Tak sie domyslalem.I niech mnie reka boska broni przed identyfikowaniem sie z powyzsza elita.Ale jestem w pracy wiec sie powstrzymam bo to do niczego i tak nie prowadzi.
Bolszewicka arogancja i notoryczne,pogardliwe stawianie wszystkich po katach musi sie widac odbyc przynajmniej raz na 2-3 dni.

2 polubienia

@Devil Tak. Zgadzam się. Współcześnie mamy taki ogrom zgromadzonej wiedzy i tak wąskie specjalizacje (operujące fachowym słownictwem i metodologią) że nie jesteśmy w stanie weryfikować dostępnych informacji (z braku odpowiedniego wykształcenia i czasu). Jeśli się człowiek zaweźmie może poznać jakoś ułamek, wyrywek z tego, albo zaufać jakiemuś lepiej obeznanemu popularyzatorowi - albo zwątpić i stwierdzić: “Wiem, że nic nie wiem” i ślizgam się ledwie po powierzchni rzeczy i zjawisk…

3 polubienia

Ale moze oni nie chca 5g z innych wzgledow.
Zreszta co was obchodzi czego chca a czego nie w krasniku?
Jak będą chcieli to mogą sobie nawet wprowadzic prohibicje i pewnie tez sie przyjepiecie bo alkohol sluzy przeciez rozrywce i integracji

2 polubienia

Okazuje się, że ta pani też jest z Kraśnika.


Dla niewiedzących - ta pani jest ministerialnym rzeczoznawcą podręczników wychowania do życia w rodzinie. Powyższy cytat, to jeden z łagodniejszych.

3 polubienia

Nie wierzę…

2 polubienia

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/120192582_1748816655286000_1698992792866525038_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=3EewgTkL7o4AX-1jITs&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=178fd6d58c501eb37f143f8d78cf4bcc&oe=5F92DE3F

2 polubienia