Kraśnik jest super!

Chciał(a)byś mieszkać w Kraśniku? Czy czuł(a)byś się tam super bezpiecznie?

Zupełnie bez powodu przypomniała mi się scena z filmu Sami Swoi, z tekstem: “żeby jeszcze tej elektryki nie było…” :rofl: :rofl: :rofl:

4 polubienia

Zdublowanie tematu… Kolega Bingola już zagaił w temacie… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Dobrze, że nie zageił, bo w Kraśniku byłby skreślony. :joy:

4 polubienia

Zagaił, ta znaczy, poszedł za gaj? :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

-Kaj walisz?
-W gaj. :sweat_smile:

1 polubienie

I juz jestem kibicem Stali Kraśnik.“Nie chciałem ale muszem”.
Nie ma to jednak jak reklama.Siła nie do powstrzymania.

2 polubienia

Mieszkańcy Kraśnika po kontakcie z promieniowaniem 5G i WiFi:

4 polubienia

To już nie jest fajne. Nie stosuj proszę takiej upokarzającej odpowiedzialności zbiorowej względem mieszkańców Kraśnika z powodu dziwnych poglądów tamtejszych radnych, stanowiących jakiś znikomy promil ogółu.

3 polubienia

No przepraszam - lokalny suweren ich wybrał! Widziały gały kogo brały.

1 polubienie

Tak jest kiedy kapłan stoi ponad naukowcem a tvp ponad Discovery :wink:

1 polubienie

Jedni wybrali, inni nie.

2 polubienia

Vox populi, vox dei.
Zauważ, że w radzie miasta (inaczej niż w Sejmie, który też pochodzi z wyboru) nie ma dyscypliny partyjnej, ani żadnego “wodza”, który narzuca jak przedstawiciele wyborców mają głosować. Właśnie na tym polega autentyczność samorządów, że zasiadają w nich ludzie z sąsiedztwa, tacy jak my i głosują zgodnie z tym, jak są wychowani w swoim środowisku. Dlatego z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że ich postawy odzwierciedlają postawy większości mieszkańców.

1 polubienie

Z dużą dozą prawdopodobieństwa to można przyjąć, że niestety zbyt często okazujesz nieuzasadnioną wzgardę względem ludzi. Niewiadomą tylko jest, czy zawsze taki byłeś, czy, to wynik trawiącej Cię obecnie frustracji?

2 polubienia

Dlaczego zaraz wzgardę? Wzgardę mam do Kaczyńskiego za jego mafijne ukady. Tu, w takim samorządzie sytuacja jest czysta, choć też można przyjąć, że radni ulegli prawacko-kościelnej nagonce na osoby homoseksualne.

1 polubienie

Zadziwia mnie Twoje bezrefleksyjne poczucie własnej nieomylności. Na tym kończę. Miłego dnia.

3 polubienia

I jak to na forum,chodzi o pociaganie za sobą innych.Szczególnie tych co lubią być"w kupie" i podobno"myślą".Tak jak sie mysli w partii.Wg.wytycznych.
Ci inni zaraz wyrażą swe solidarne oburzenie.Bylbym w stanie wskazac przynajmniej 2 osoby ktore jak kazdego dnia,nawet nie wiedzą o czym mowa…

2 polubienia

Mamy XXI wiek, a w Polsce ludzie boją się szatana, boją się tęczy, boją się 5G, szczepionek, leczą u szarlatanów. A najśmieszniejsze, że żadna z tych plag nikomu nie zrobiła krzywdy. Ale bać się trzeba! Kraj Płaskiej Ziemi :slight_smile:

2 polubienia

Jak zatem wytłumaczysz fakt, że moda na niszczenie masztów 5G dotarła do zacofanej Polszy akurat z oświeconego zachodu Europy, gdzie takie akcje to prawdziwa plaga i że nawet w zazwyczaj neutralnej Szwajcarii jest dość silna inicjatywa społeczna mająca na celu przeprowadzenie narodowego referendum w sprawie sieci 5G. Aż tak liczna polonia jest na zachodzie, czy co?
Pochodzenie ruchu antyszczepionkowego czy mody na pseudokuracje alternatywne jest identycznie. Jakbyś zadał sobie trudu na zapoznanie się z genezą tych zjawisk, może być w trochę mniej pluł na rodaków.

1 polubienie

To fakt, że takie akcje były, ale nie słyszałem, żeby gdzieś było to przedmiotem uchwały. Jest jakaś różnica pomiędzy oszołomami czerpiącymi wiedzę o świecie z YouTuba (czego mamy przykład i na naszym forum) a oficjalnym stanowiskiem ludzi u władzy…

1 polubienie

Diabeł tkwi w kościele, ciemnocie i niewiedzy. Tego trzeba sie bać bo może sie zrobić groźnie. Czystki (LGBT), powroty chorób zakaźnych, palenie książek naukowych, więzienie za aborcję oraz in vitro, rezygnowanie z technologii.
Nie wiem co sie dzieje ze społeczeństwem.

1 polubienie