Kto do was dzwonił ostatnio?

Czy jak widzicie w telefonie numer którego nie znacie, to od razu odbieracie czy w trakcie sprawdzacie ( tak jak i ja) na necie “Kto dzwonił” czy Czyj to numer"? itp… ;p

Mam aplikację która od razu sprawdza kto dzwoni .

1 polubienie

Ciekawe…

Odbieram

1 polubienie

Jasne,że gdy widzę nieznany numer telefonu, to zastanawiam się czy odebrać.
Gdybym miała sekretarkę ?

2 polubienia

Ostatnio?
Nie wiem, nie odebrałam :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Odbieram, ale jeśli nie zdążę, nie mogę z różnych przyczyn, to na nieznany numer nie oddzwaniam.
Zdarzyło mi się, że daleka kuzynka się obraziła, bo nie miałam jej w spisie, i nie oddzwoniłam. Była oburzona, że nie mam jej w telefonie :frowning:

1 polubienie

Jak widze obcy numer,od razu sie rozłączam.

1 polubienie

Odbieram telefony, bo pracuję z ludźmi a czasem dzwonią z nieznanych numerów. Ale ostatnio u nas w modzie są straszaki, chyba niektórzy dają się nabrać. Z reguły jest to wiadomość w stylu: “Tu departament sprawiedliwości, informujemy, że toczy się przeciw panu postępowanie z oskarżenia urzędu podatkowego, naciśnij 1, żeby połączyć się z oficerem prowadzącym”. Kiedyś nawet nacisnąłem, gość z indyjskim akcentem powiedział “oficer Smith, jak się pan nazywa?”. No to ja: “Cześć, jestem oficer Johnson, jaki jest twój numer odznaki?”. Na co on … klik (i koniec połączenia) :wink:
To oni ostatnio dzwonili do mnie dość często :rofl: :rofl: :rofl:

4 polubienia

Od razu sprawdzam w necie. Zazwyczaj telefony od telefonicznych akwizytorów różnej maści. Już mam trochę tego poblokowane…

1 polubienie