Kto idzie że mną

Dedix skarży się na samotność, spróbuj z nim.

3 polubienia

Zakręć główny zawór i nie będziesz miał rozterek i problemów.
Temat zmienimy na kto idzie ze mną na piwo i inne używki :wink:

2 polubienia

Idę . Założę moją super koszulkę , która dostałam od koleżanki po paradzie „równości , miłości i wsparcia „ w Mannheim .

3 polubienia

On jest otępiały po psychofarmie i może jeszcze zjeść mydło albo wypić . Bo wszystko zależy jakiego mydła używa @Devil .

4 polubienia

Przez chwilę wyobrazilam sobie tęczowego kota Garfielda i jak sie okazuje na eBay juz jest w cenie ok. 30 euro.

1 polubienie

A są mydła alkoholowe?

Możesz maczać w w spirytusie z piwem i pojadać. Bo myć się nim, to już byłaby szkoda.

3 polubienia

Zele odkazajace to spirytus 75% objetosci, ok. 1% perhydrolu, 2% gliceryny i reszta to woda destylowana.

1 polubienie

Bardzo ładny Kiciuś .:heart_eyes:

1 polubienie

@Devil nawet całe serie kosmetyków opartych na alkoholu.
https://piwnekosmetyki.pl/… Miłej zabawy .

3 polubienia

Nie wiem jak smakuje piwo ze spirytusem ale stwierdzam ,że to jest profanacja piwa…@birbant zgrzeszyłeś w tym momencie :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Muszę kiedyś spróbować.

Ja kiedyś uboty próbowałem, ale jeszcze za czasów PRL, a dostępny wtedy napój nazywany piwem, sam w sobie był profanacją.

A to mydło ze spirytem, to tylko dla Devila…, bo marudzi… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

W Polsce carlsberg i jakieś tam jeszcze zatrzymają od jutra produkcję, bo bąbelków im nie dostarczą (dwutlenek azotu czy coś).

2 polubienia

Jak w Polsce zabraknie piwa, to z kolegą @Devil ogłosimy stan wojenny.

4 polubienia

Owszem. Rewolucja!

2 polubienia

I totalna rozpierducha!!!

1 polubienie

I godzina policyjna?

1 polubienie

By nie marnować butelek po piwie i wódce będziemy rzucać flaszkami po oranżadzie i coli

1 polubienie

Ty masz rower, ja pancerfausta poniemieckiego. Zamontuje się to razem i stoczymy walkę o piwo z tymi, co go nie chcą.

2 polubienia