Kto jedzie nad jezioro ?

A pewno się opaliles jak murzyn!

plecy palą ale w tym roku już zaliczone więc oki. Z innej beczki dlaczego ludzie tak bezmyślnie zostawiają auta? Aż musiałem pana spytać czy przestawi czy staranować.

1 polubienie

Nie jestem zdziwiona .
Odwieczny problem.
Pleców też :smile:

1 polubienie

tylko plecy własnie ale wiesz wyglądało komicznie… gość zaparkował up-em na 3 miejscach i przejeździe i nagle podjeżdza 2x większy bus który by bez problemu go … nie nie przesunął bym nim tego po prostu pewnie bym po nim przejechał.

1 polubienie

A gdzie dowody, że tam plaża buddystów jest??

3 polubienia

Kuzwa… Nudystow :joy::joy::joy:

1 polubienie

Ja pier…
Az sobie wyobrazilem jak jeden mnich przychodzi na plaze i pyta:

  • drogi bracie nieodziany, którędy droga na molo prowadzi?
3 polubienia

Gdyby nie ulewa i ciągle powracające burze wczoraj, to byłoby super :slight_smile: Szkoda. Dzisiaj pogoda idealna.

1 polubienie

Oj byłam tam i bardzo bardzo…
Przyjemne to jezioro, czyste.

2 polubienia

Z jezior najbardziej lubię Dominickie, z Boszkowem. Ale teraz jestem nad morzem, ktore lubię jeszcze bardziej

3 polubienia

Dobiegniew? Jeśli ten między Piłą a Gorzowem, to znam to miejsce i też byłem nad tym jeziorkiem. Ale w latach 70 jeszcze.

1 polubienie

Haha !
Tomek Ty to jesteś :stuck_out_tongue:
Buddysta :stuck_out_tongue:
A plaża jest .
Widziałam kiedyś zdjęcia …bobrów, bo jeden napaleniec zrobił i mi pokazał :stuck_out_tongue:

1 polubienie

przy tym stanie wody w Hiszpanii to wywieszaja czerwona flage czyli zakaz kapieli

1 polubienie

to prawda, Europa pustynnieje
ale sa jeszcze takie miejsca

1 polubienie

Śliczny widok @anon80021811 :slight_smile:
Ja nad jezioro będę jechać dopiero w sierpniu, niestety. Szkoda że teraz nie mogę, bo fajna jest pogoda :roll_eyes:

2 polubienia

Na skraju Puszczy Nadnoteckiej…

1 polubienie