Kto kasuje moje pytania?!

Kto kasuje moje pytania? Dzisiaj już dwa.

1 polubienie

Powinieneś mieć email z powodem, jakby co, to moderatorami są @okonek i @Bocca-Lupo możesz spytać na PW

Nie dostaje żadnych powiadomień tutaj… Drugi raz wczoraj, po kilku godzinach, chciałem uzupełnić swoje pytanie wartościowa treścią :rofl:a tego pytania NIE MA, dwóch pytań … Pytania nie mogą tak po prostu same zniknąć? Czyli usuwa je potajemnie moderator @okonek… I to pytania nie łamiące regulaminu…

2 polubienia

Jaki problem? Po prostu napisz pytanie powtórnie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Po co jak nie pamiętam o czym było.
Chyba są jakieś zasady… Pamiętam kiedyś jak ktoś tutaj zrobił aferę jak moderator zamknął lub skasował mu pytanie… Więcej takich przypadków było… A teraz… Jaki problem pfff

2 polubienia

A bo się niektórzy lubicie czasem sprzeczać. Po co? bez tego życie jest fajniejsze. Jak nie pamiętasz pytania, to dlaczego aż tak Ci na nim zależy?

2 polubienia

Bo chodzi o to że ktoś wykorzystuje swoje stanowisko do bezprawnego kasowania moich pytań bo może mu się nie podobają a innych obrazliwych wpisów nawet po zgłoszeniu nikt nie kasuje…

2 polubienia

Kaczuszek, wszyscy mamy nerw. To zastępczo przez tego durnego wirusa. Wyluzuj. Uśmiech na lico napisz na nowo. :wink:

1 polubienie

Jestem wyluzowany… I nie obchodzą mnie moje pytania… Widzę po prostu że nie jestem tutaj równo traktowany… Ktoś może mnie obrażać i lajkuje to mod a moje pytania znikają XD

1 polubienie

Dziwne

1 polubienie

@joko
ale te powtorkowe tez znikaja

1 polubienie

Spoko. Mnie też dwa razy znikało, raz pytanie, a raz komentarz. Oba przypadki nie łamały regulaminu i nikt nie potrafił tego wyjaśnić. Pytanie powtórzyłem i zostało po powtórce.

3 polubienia

To nie wiem. Nie lubię aferek. Może to zwyczajnie jakaś usterka techniczna tylko.

1 polubienie

@GumowaKaczka
Zobacz moze dostales maila?

1 polubienie

Ty akurat pewnie nawet nie wpadłeś na to że mógł to zrobić moderator (biorąc pod uwagę co piszesz) więc musiał to być jakiś błąd :rofl:

Nie dostałem.

1 polubienie

byla aktualizacja skryptu/zapisu forum
w necie nic nie ginie :slight_smile: pfff
a skleroza jak @joko pisze nie boli
gumowy sklerotyk?

1 polubienie

Moderator tego nie zrobił na pewno. Musiał być błąd, bo wtedy szczery coś grzebał przy programie albo serwisie, Teraz tez pisał, że coś nie grać będzie w mobilnych.

3 polubienia

Tez wierze w rozsadek naszej moderatorki wszechobecnie czuwajacej @okonek

3 polubienia

Kaczuszek, po postu załóż temat jeszcze raz i po sprawie :slightly_smiling_face:

1 polubienie