Kto ma jeszcze długi weekend w przyszłym tygodniu?

Od Bożego Ciała w czwartek do niedzieli?
Kto też krzyczy ze mną “Yuuuhuuuuu!” i cieszy się, że trochę odetchnie od pracy?
Jaram się :smile:
I przebieram nogami :smile:

1 polubienie

Jaaaa!

1 polubienie

Piona !

Piona! Ale ja mam długi weekend od listopada. :grinning:

3 polubienia

O żesz w morde !
Bajka!

1 polubienie

Niezupełnie. Ale nie narzekam.

1 polubienie

U mnie do poniedzialku, bo 24 fiesta sw.Jan jest tu patronem Alicante i jeszcze noc swietojanska .

1 polubienie

Brzmi bombowo !
:smile:

Prawie bombowo - caly tydzien przed sw.Janem w miescie jest konkurs tzw. mascletas , czyli pokazu polaczonych kilku tysiecy petard odpalanych prawie jednoczesnie. Wygtywa ta co najwiecej halasu narobi. W ubieglym roku bylo cos ponad 120 decybeli ( w srodku miasta to robia)

1 polubienie

To ja powiem, czemu
bardzo dawno temu,
w świętojańską noc
była taka moc
wokół ognisk żaru,
jego blasku czaru,
jęki były, no i trzaski…
to pękały błonki u niejednej laski… :innocent:

2 polubienia

Ja nie mam. Mam środę wolną, ale na załatwianie swoich spraw i pobycie trochę z córką, bo w poniedziałek przyjeżdża. Jednak w piątek muszę być w pracy. Jednak teraz pracuje już trochę krócej ok 6 h dziennie.

1 polubienie

Zajebioza !!
Tyle petard ??
Czad!!

Ty to pewnie w ogóle masz Meksyk przed wyjazdem daleko!

Ja raczej będę w pracy. Nie mam żadnych planów A urlopu szkoda

1 polubienie

Tak mam wolne. Wyjeżdżamy na weekend

1 polubienie

Buuuuuuuuuu :wink:

Co robisz ??
:smile:

No mam, mam, chodzę nerwowa i ciagle muszę coś załatwiać, w dodatku codziennie szkole angielski jeszcze. Ale codziennie zaraz po pracy chodzę z kijkami do lasu. Dziś spotkałam daniele. A stąd wiem, że to daniele, bo znajomy mi mówił, że zlikwidowano jakaś hodowlę i te daniele wpuścili do lasu. Są bardzo ufne do ludzi. Miałam je na wyciągnięcie ręki i szły ze mną drogą. Odprowadziły mnie na skraj lasu…
Zdjęcia trochę niewidoczne, bo chyba ręce mi się trzęsły i tak szczerze mówiąc aparat w telefonie mam do d…

Przyroda mnie uspokaja i dodaje energii.

3 polubienia

Ale cudne !!!

1 polubienie

A ja kupiłam kijki na majówce i zaczynamy z moim w niedzielę!
Z you tube :smile:

1 polubienie