Kto o północy idzie na kafeterię? ;)

No bo tu coś psują ostro :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja idę, bo admin pisał, że coś wyłączą… :wink:

2 polubienia

W końcu prawdziwe pytamy to teraz kafeteria.

1 polubienie

Dokładnie. Robią dobrą minę do złej gry. Się tu wszystko sypie :stuck_out_tongue_winking_eye:

A i jeszcze pisał, że teraz boty będą i raz w tygodniu każdy coś musi napisać :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Co Ty znowu wymyślasz? :joy: Na kafe już wszyscy śpią. Namiarów na bardzo dzisiaj erotyczny temacik (na którym pisuję) Ci nie dam, żebyś sobie głupotek nie czytał :innocent: Na innych tematach jest smętnie, bo były kłopoty z blokującymi :sweat_smile:

3 polubienia

Haha zaraz Cię znajdę, bo znam Twój nick z kafeterii :smiley:

2 polubienia

Ale to nie ja tam erotykuję tylko z nimi piszę. A mój nick z kafe wszyscy znają. Nawet avek mam identyczny :sunglasses:

2 polubienia

No i nie piszę na erotycznym tylko na trzydziestkach :innocent:

1 polubienie

Poświntuszyć można wszędzie, nawet na religijnym czacie ( z księdzem o nicku basieńka12). :smiley_cat:

2 polubienia

Nie idę. Nie ma Pytamy to nie ma mnie w necie. Taka prawda, nie daję rady tam być.
Byłam kilka minut z dwa tygodnie temu po kilkumiesięcznej przerwie i tyle, nic. Pytamowicze siedzą tu, tam nikogo nie znam, a trudno było by mi kogoś normalnego wyłapać i zaprosić tu. Nieśmiała jestem :relaxed:

3 polubienia

Ja kojarzę Cię po innym avku też :smiley: z pytamy na kafeterii, bo zagadywałaś do nas pocieszając nas haha pamiętam to.

2 polubienia

Coś Ty. Ja tam udaję, że niczego nie rozumiem i jak dzisiaj rozrabiali na wirówce, to “myślałam, że robią pranie” :innocent:

2 polubienia

Kiedyś miałam inny. Ale nigdzie sie nie ukrywam, więc mam taki sam. Chciałam tutaj dać jakiś mądrzejszy ale dziewczyny powiedziały, że ma być ten, bo już przywykły.

1 polubienie

Nie zaglądałam tam na Kafe od ponad miesiąca, jak pojawiło się to pytamy tutejsze to też nie zaglądałam nonstop, teraz jakoś od niedawna zalogowałam się. A awatar ładny masz, sama gdybym znalazła go to by wzbudził moje zainteresowanie. Też myślę nad zmianą avka na bardziej “ludzki”.

2 polubienia

Musialbym sam siebie nie szanowac i w dodatku,miec w potwornej pogardzie,swoj czas.

3 polubienia

:rofl::rofl::rofl: dzięki :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

O polnocy to ja SPIE! :slight_smile:

1 polubienie

Hmm. Zawsze mówiłem, że do 6 rano mogę pracować, ale jak ktoś BUDZI mnie o 6 rano, to o 6:01 jest trupem. :wink:

3 polubienia

Szamboneria nie zasłużyła na naszą uwagę

1 polubienie