Kto się zna na kompach? Jaka pojemność baterii jest ok?

Czy 60, 70 to ok? :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking:

W jakich jednostkach? Wh czy Ah i przy jakim napięciu?

1 polubienie

Wh …yy…napięcie nie wiem, bo zamknęłam stronę :frowning:

Im większa tym lepsza. Ale nie tylko to znacznie. Także optymalizacja i jasność ekranu oraz usługi w tle

1 polubienie

Jak koło 40 to trzeba baterię wymienić lub nowego kupić.Mój ma ponad 3 lata a pojemność bat. jest na ponad 80%.Zachciało mi sie kupować z niewymienną baterią.Jest sposób aby go otworzyć lecz nie wiadomo czy się uda :wink: …a i jeszcze kupić w necie baterię taką samą lub lepszą,bo są też o mniejszej pojemności niż fabrycznie zamontowane.

1 polubienie

40 Wh to do d… :frowning:

Nieprocentowo to ja nie wiem.Zależy ile było w nowości…

1 polubienie

To ja nie wiem, na ile inwestować jak nawet na onlyfans i fotki tam już jestem za stara :thinking:

1 polubienie

Nunu.Wpisz w wierszu polecenia jako administrator komendę:
powercfg /batteryreport <-naciśnij Enter i wyświetli się,gdzie masz szukać! aby zobaczyć co z bateryjką słychać :wink:

eee nie umiem Windows+r i co dalej
?

1 polubienie

…i wpisujesz - > cmd

1 polubienie

dobra, coś zrobiłam…i pokazuje Pracujemy nad tym. Dobra, znalazłam tylko nic nie rozumiem. Ona sie chyba już nie naładuje na full, bo te parametry to jakieś są ten…

1 polubienie

na samej górze jest ile pojemności było jak był nowy a pod spodem ile jest teraz i oblicz ile procent pozostało!

1 polubienie

39% a co?

1 polubienie

ale% ? - tyle ma to mało.

1 polubienie

nom…To trudno tak o wszystkim pomyśleć, jak się nowy kupuje. A jak jest podłączony non stop to bateria się bardziej zużywa, tak?

1 polubienie

Tak.Najlepiej łądować do ok.90 % tylko.

1 polubienie

Ale jak odłaczę jak naładowana to potem nie wiem, czy się podłączy a się rozłączy po godzinie trochę ponad.

1 polubienie

Czasem w laptopach ten sposób się myli i nie jest dokładny.
Możesz na wszelki wypadek zrobić kalibrację baterii aby dokłądniej pokazywało jej prawdziwy stan.W google znajdziesz o kalibracji baterii w laptopach.trochę się różnią te sposoby co podają ale nie trzeba tego robić idealnie dokładnie.

1 polubienie

Ojeju…to się wiąże z rozładowywaniem do 5% tak? Ale dzięki za info. :cherry_blossom: :slight_smile:

1 polubienie