Kto wie, dlaczego tel. się wiesza?

Zwykły starożytny, Nokia? Na razie wykluczmy moją demencję albo inne choroby neurodegeneracyjne, które mogą powodować, że w moim wieku nie umiem obsłużyć telefonu.

1 polubienie

Ze starości.

Po pół roku???

Może masz coś namieszane w ustawieniach aplikacji które zainstalowałeś. Na niektóre zawieszki / internet / nie masz wpływu, bo niekiedy zależy od jakości pogody

Model?

1 polubienie

Tyle że w opisie napisała zwykły starożytny czyli raczej klawiszowy z przed iluś tam lat więc nie może chodzić o aplikacje ustawienia i internet

1 polubienie

Zaklocenia częstotliwości
Nokią to można zabić albo Ciebe zabije

1 polubienie

Nokia oczywiście…spodobało mi się, że zaczynali od produkcji gumiaków, że to takie praktyczne. Dlatego kupuję NOKIĘ…

1 polubienie

Zaczęłem od Sony T 10 i, i to był najmądrzejszy wybór wtedy choć się wyśmiewali z niego że dziadek. Z wielu powodów dziadka potem przepraszali, ich nowsze telefony często były niewydolne, padały, a mój Sony hm zarabiał na siebie u nich dzierżawiąc go po 10 minut, niekiedy były kolejki by go użyczać. Technicznie bateria trzymała tydzień po ładowaniu, działał wszędzie w każdych warunkach, często zakopany w ziemi / dziurawe kieszenie to tego nie nawidze, często nadużywałem nowe, kąpał się z mną w Neapolu :stuck_out_tongue_winking_eye: i działał. Leży w szufladzie do dziś, ino problem z baterią - nie mam czasu by zakupić nowa w Allegro, mały jak babska dłoń z antenka :crazy_face:

Archaiczne tel. są najlepsze :smiley: A najlepszy to jest skorowidz…gdyby jeszcze umiał dzwonić i wysyłać sms…

Prawdopodobnie Tobie chodzi o Ericssona.

Sorry, że poprawiam, ale to powszechny błąd. Powinno być “zacząłem”.

1 polubienie

Sony Erixon :+1::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ten błąd bierze się stąd, że po Ericssonie był Sony Ericsson. Moja siostra miała Ericssona T20s, też wspaniały telefon :+1:

1 polubienie