Niemcy zauważyli, że elektronika ogłupia dzieci i postulują jej ograniczenie. Tu mamy niezbity dowód na to, że tak jest.
Nie ma jak to nerd geniuszem sie poczuje.

Mój komentarz nie nadaje się do publikacji.
Ale nie pójdę na ewentualną wojnę z moderacją.Przegrałbym ![]()
Eee kolego, jak przychodzi do niektorych emotek, kreskowek typu Simpsony c
zy Sponge Bob to moderacja tolerancyjna sie robi ![]()
![]()
![]()
Być może…Ale tu w najmniejszym stopniu,nie chodzi o jakieś emotki…
to moja ulubiona i przeze mnie najczęściej stosowana w necie