Ktoś czytał "Baśniobór"?

Ktoś zna tą serię książek?

Nie znam

1 polubienie

Nie znam ale brzmi interesująco

A to jakieś chyba bajki fantasy ale nie czytałem.

1 polubienie

Z fantazy bywam na bakier. Zwlaszcza takiej (sadzac po recenzjach) lekko podszytych horrorem.

To chyba jakiejś kolejne pokłosie Pottera. Moja córka to czytała, będąc w 5 czy 6 klasie podstawówki.

Z recenzji to raczej skrzyzowanie opowiesci z Narnii i Smętarza dla zwierzaków :smile:
Na razie mam co czytać.

1 polubienie

Autor Brandon Mull. Jakieś lat temu ze dwie, albo trzy, nawet, przeczytałem. Są lepsze fantazy, według mnie, niż Baśniobór.

Trzymam się od takich rzeczy tak daleko jak tylko mogę.W księgarni nawet nie wchodzę w alejkę z takim towarem :roll_eyes:

Sporo tracisz. Wbrew pozorom jest to literatura jak kazda inna. Bywa lepsza lub gorsza.
Mitow greckich tez nie lubisz?

2 polubienia

Czy ja się Ciebie pytam dlaczego nie czytasz Davida Storeya?
A moze porozmawiamy o Chopinie bo tu nie masz nawet pojęcia ile tracisz…

Mam pojecie, bo Chopina najpierw wysluchalam, potem stwierdzilam, ze to nie moje. A omijanie polek z ksiazkami, bo tak…
A Storeya nie czytam, bo wszystkiego się nie ogarnie, ale nie wybrzydzam i nie twierdze, ze tego sie nie da.

A ja jeśli nie lubię to nie rżnę glupa tylko mówię o tym wprost.
I kto Ci powiedział ze się tego kiedyś nie naczytałem?
Polki omijam bo właśnie wszystkiego się nie ogarnie.
A jak kiedyś napiszesz co czytasz to będziemy rozmawiać.Bo na razie nie przypominam sobie nic podobnego.

Czytam wszystko co mi w ręce wpadnie…:joy_cat::joy_cat::joy_cat:
Czasem potem sie czuje jakbym niczym Zablocki na mydle wyszla, ale to juz inna sprawa :wink:

nie czytałam, ale ponoć fajna… Tak mówiła znajoma nastka :slight_smile:

1 polubienie