Ktoś jeszcze ma wątpliwości?

Te partie to chyba obok politycznej prawicy nawet nie stały. Populistyczni miłośnicy dyktatury i Putina. Ciekawe, ze prezes do Madrytu nie poleciał? Lęk wysokości?
A może premier tak sie napracował, że należy mu się weekend w Madrycie? Pogoda zapowiada się piękna, a stołeczna kuchnia niczego sobie… W końcu Gessler tam sie stać nad garami uczyła :innocent::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Brzytwy się łapią szukając takich sojuszników. PiS robi się coraz bardziej niebezpieczny dla Polski.

3 polubienia

Vox to partia faszystowska, skrajna. Afiszują się z tym na tyle, na ile pozwala tutejsze prawo, czyli musza mocno manewrowac, zeby ich nie rozwiazano.

Wiem. Oprócz Orbana i Fideszu jego, to te dwie są takim marginesem politycznym. Ale, jak się nie ma kolegów i nikt nas nie lubi…

Le Penn jest głośniejsza…

1 polubienie

Tych pogrobowcow faszyzmu bedzie tam więcej, ladnie to ochrzcili - “szczyt patriotyczny”
Tu to nazwali ironicznie “konklawe” :thinking:
Oprócz gospodarzy z Vox, Mazowieckiego i Orbana będą Marlene Svazek (Austria), Tom Van Grieken (Belgia), Krasimir Karakachanov (Bułgaria), Martin Helme (Estonia), Marine Le Pen (Francja), Valdemar Tomasevski (Litwa), Rob Roos (Holandia) i Aurelian Pavelescu (Rumunia).
Salvini z Włoch nie dojechał, ale oni jsk zwykle rozdrobnieni - dla niego wazniejsze sa obecne wybory prezydenta Włoch. A i wloskim obyczajem juz są dwie partie walczace, ktora bardziej ultra. Będą reprezentowane przez eurodeputowanych (sic!)
Tematem tabu jest Putin. Choc jak sie mozna domyslac, tylko oficjalnie. Nieoficjalnie chwalic można.

1 polubienie

Rozum polski jest w Europie zachodniej. Serce zaś w ZSRR.

Serca wyborców PiS, uściślił bym.

1 polubienie

Bo ja wiem czy wyborcy PiS sece maja?

2 polubienia

@okonek , mają. A czym kochaliby swojego wodza? :wink:

2 polubienia

To serce widać zwłaszcza w przychodniach, sklepach i przedszkolach. Jak w soczewce widać pewne ludzkie zachowania.

3 polubienia

“Oni” jedyne co kochaja, to swoje odbicie w lustrze :joy_cat::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie