Ktoś się orientuję o co chodzi?

Pytam bo nie chce mi się marnować tyle czasu XD?

Korwin zrezygnował z prezesowania. Nowym prezesem został Mentzen.

od 43 minuty

1 polubienie

dobre przemówienie miał Mentzen.

Korwin doskonale wie że nikt normalny go już dawno nie traktuje poważnie. A że ta partia to konfederacja a więc zlepek różnych ruchów i frakcji politycznych to lepiej żeby Mentzen tam już liderował XD

ja traktuję Korwina na poważnie, wsłuchaj się co on mówi, to wszystko jest mocno logiczne i za nim stoi wielka mądrość, która na pozór jest odjechana.
Jak to mówił Nietzsche, że jak się wzniesiesz zbyt wysoko to dla ludzi będziesz niezrozumiałą kropką czy jakoś tak.
To jest na prawdę geniusz, mimo że nie lubię go za to, że zdradza swoje żony, a śmie cytować Biblię tłumacząc karę śmierci. Wg Biblii to powinien zostać ukamienionwany za cudzołóstwo.

Najbardziej logiczna argumentacja Korwina: znieść ograniczenia prędkości na drogach, bo jeśli samochód jedzie szybciej, to krócej zajmuje miejsce na drodze, przez co będą mniejsze korki (autentyk!!!)

4 polubienia

Masz prawo traktować go poważnie. Ja mało kogo traktuje poważnie na naszej scenie politycznej. Prędzej Mentzena niż JKM

1 polubienie

Moim zdaniem JKM już politycznie słabnie i stąd taka decyzja. Kaczyński się dużo lepiej trzyma

1 polubienie

no co do ruchu drogowego to jedna z niewielu rzeczy, której wolałbym żeby Konfederacja nie ruszala.

1 polubienie

masz całą wypowiedź? czasami wrzucają zdania wyrwane z kotekstu.

1 polubienie

Nie mam, to cytat z pamięci z jednego felietonów z Angory, gdzie JKM sie lansował. Jak wiadomo był przeciwnikiem pasów bezpieczeństwa oraz ograniczeń prędkości. O ile niezapinanie pasów naraża wyłącznie tego, kto tego nie robi, to żadną miarą do JKM nie docierało, że wolność w zakresie prędkości rzutuje na bezpieczeństwo innych użytkowników drogi. I pamiętam ten wywód, przytaczał nawet jakieś liczby wykazując sie kompletnym brakiem logiki. Jak samochód z Warszawy do Krakowa jedzie przepisowo 5 godzin, to bardziej “zatłacza” drogę (bzdura) a jak jedzie bez ograniczeń, to krócej jest na drodze więc będą mniejsze korki a kierowca będzie mniej zmęczony, bo krócej będzie siedział za kierownicą. Tak była jego logika.

4 polubienia

Ja pamiętam jak twierdził że trzeba się odwrócić na Rosję bo teraz z nią jest przyszłość a Niemcy zdychają bo nie mają armii

Takim charakterystycznym tonem “Niemcy zdychają!”

A kilka lat później Ukraina się oderwała od Rosji bo stwierdziła że większej biedy niż z Rosją to się klepać nie da XD

2 polubienia

A ciekawe czemu Mentzen a nie Bosak objął to stanowisko? Mnie to nie dziwi ale Bosak niby też się “lansuje”?

Bosak nie należy do partii Korwin

1 polubienie

Potwierdzam, też czytałam o tej prędkości i o dobrowolności jeśli chodzi o zapinanie pasów. A że nagminnie czytywałam Angorę, to pewnie tam te wywody wyczytałam. Przestałam, gdy sprowadził kobiety do roli, z niemiecka: KKK. Pamiętam jeszcze paskudny artykuł o niepełnosprawnych.

3 polubienia

Bosak, to chyba Konfederacja, nie JKM, ale kto wie, może już zmienił barwy?

Ruch Narodowy dokładnie, który należy do Konfederacji

1 polubienie

A ile tych frakcji tam jest bo nawet nie wiem?

1 polubienie

były 3, a teraz 4 chyba

1 polubienie

Jak nikt nie wie o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

2 polubienia