Ktoś się zna na drukarkach?

Nie wychodzą ci prążki przy detalach? A przyjrzałem się. Ma zabezpieczenia. Na prawdę widać. Szczególnie lewa górna . Ale bardziej bezczelne zabezpieczenie kiedyś miał mustek a ja do dziś nie mogę odżałować skanera który się skończył z… braku sterowników ponad xp. Leży u mnie jak nówka a był na prawdę fajny.

Ja na moj kombajnik nie narzekam, mam juz od ponad 10 lat - u mnie to tak, ze kilka, kilkanascie stron tgodniowo drukuje, wiec nie ma czasu zaschnac. A wiecej uzywalam skanera niz drukowalam.
Czasem jakies nibyksero.

Prążki, to wyjdą jak za takie niegodne czyny, w pierdlu w pasiaki będzie się pierdziało.

1 polubienie

U mnie w kombajniku tusz już nie żyje dawno. Tylko skaner i cenie go za skanowanie do urządzenia. Nie muszę skanować z telefonu czy z kompa… w menu podaję gdzie ma się pojawić plik(oczywiście musi być zdefiniowane) No i fajna jest chmura.

1 polubienie

A najśmieszniejsze że w Polsze 25 lat nawet.

1 polubienie

Możliwe, choć nie chcę się do tego przekonywać.

No ja też nie bardzo. Ale raz przez 50 pln miałem problemy. Bo mi w sklepie tym wydali. No problemy może za dużo powiedziane bardziej kilka wizyt na komendzie.

Ale ja chcę tylko takie coś:

I to jest odpowiednik 1020, później 1018. Toner z folią i rolką i zamiennik za 25-30 pln. No toner mniejszy jest bo na 1000 stron a na startowym nie licz na więcej niż 400.
A i x-com wprowadza w błąd. Gwarancja w EU jest na 24 miesiące nie na 12. Jak kupisz lepiej kup szybko zamiennik tonera by mieć oryginalny tak w razie awarii. Choć pewnie i tak na nie wiele da bo drukarka ma licznik którego się nie da skasować.