Ktoś się zna tutaj na progrmach AI?

Generalnie chodzi mi czy jest taki program który mógłby wysłać emaila do kogoś i mu na tego emaila odpowiedzieć gdyby człowieka mu zadał jakieś proste pytanie Nie chodzi mi o takiego co by wygenerował jakąś treść i wystał tylko raz
Oraz czy jest program który mógłby zadzwonić na dany numer telefonu i przeprowadzić rozmowę w ramach swoich możliwości
Jeśli ktoś jest zorientowany to niech poda nazwy linki do stron i gdyby też można mu wygrywać mniej więcej to jak ma tworzyć te zdania i prowadzić rozmowę

Chcesz komus życie zatruć?:rofl:

2 polubienia

Pewnie nie o to Ci chodzi, ale kiedyś swego czasu miałam aplikację ( nie pamiętam już nazwy) ,która polegała na tym, że “dzwoniła” ona do osoby, którą ja sobie wybrałam z kontaktów ( wybierałam też temat, np. zamówiona pizza, niezapłacony rachunek za gaz, mandat nieuregulowany itp ) i ta aplikacja a w sumie głos wgrany na niej prowadził rozmowę z osobą, którą wybrałam. Było to na zasadzie kawałów.

1 polubienie

Dzieci, co Wy planujecie? :thinking:

Zhakowac palac prezydencki.
Ponoc Duda wbrew wszystkim zasadom bezpieczenstwa prowadzi na “X” jedno konto sluzbowe i prywatne zarazem.
Widocznie uwaza, ze Pegasus oswojony i je CBS z ręki.

Dzieci już są za stare jak na słowo dzieci generalnie chodzi o wykorzystanie zastępczo sztucznej inteligencji za człowieka w pewnym wypadku

Z symulacja glosu to cos bezplatnego sie pewnie znajdzie, ale czy będzie miało cos sensownego do powiedzenia?