Ktoś tu się domagał quizu?

Mówicie i macie:

1 polubienie

Twoje autorstwo?

Już się zabieram.

2 polubienia

8/10 Rozłożyło już mnie pierwsze pytanie, Nie znam znanej piosenkarki. Z filmów o podróżach w czasie obejrzałem jeden, więc kliknąłem, pudło. Gdybym się zastanowił, byłbym miał dziewiątego punkta. Pozostałe nie sprawiły mi żadnego problemu.

2 polubienia

Nie znasz Evory? No to cię @collins02 zaraz rozjedzie walcem!

2 polubienia

A zaluj, ze nie znasz
Na dlugo przed Rodowicz wystepowala boso na scenie. Na poczatku dlatego, ze nie bylo jej stac na buty :wink:

3 polubienia

Nie tylko @collins02 :joy_cat:

2 polubienia

O w mordę! Jak wspomniałeś collinsa, to zaraz sobie przypomniałem.
Ale, kajam się, ale zapomniało mi się o niej całkowicie, Nawet quiz mi tego nie przypomniał.

2 polubienia

9/10.
Zmylily mnie podroze w czasie - bo widzialam dwa filmy, ktore mozna bylo podciagnac pod “nie”. Dlaczego to pozniej, by innym zabawy nie psuc. A Korei pogratulowac, zlosliwe :wink:

2 polubienia

10/10 znowu ale nie zgadzam sie z pytaniem o film.Kliknalem zrezygnowany w pierwszy z brzegu i…rozesmialem sie.Wszystkie 4 filmy mowia o podrozy w czasie!
Klopot mialem tylko z mieczem bo wybieralem z dwoch.No podroz transsyberyjska podchwytliwa…

2 polubienia

Podróż w czasie podróży nierowna.
O klasycznej rodem z sf sa dwa.

No właśnie, też tak uważam, że ten, co ja kliknąłem, to też rodzaj podróży w czasie. Ale mi nie zaliczyło.

2 polubienia

Ale tylko w dwoch filmach ta podroz jest odwracalna. W jednym luzno podparta nauka, a w czwartym marzeniem ludzkosci.
Bo retrospekcje nie sa podrozami w czasie.
I tak rozumujac prawidlowa odpowiedz jest jedna

1 polubienie

Przepraszam,która?Bo z pewnością nie Nieśmiertelny który polega na nieustannej podrózy w czasie i na niczym innym.Oprócz pojedynkowania sie oczywiście.

1 polubienie

Wlasnie Niesmiertelny, to nie podroz w czasie, a retrospekcje. Kwestie obcinania sobie glow mozna zostawic do osobnego przedyskutowania :wink:

1 polubienie

A niechby nawet to byly wizje na przyszłość.Co to zmienia?Bija sie raz w sredniowieczu,raz laserami.To niby jak sie przemieszczali?

1 polubienie

Raczej kwestia montazu i pokazania historii. Zreszta ja mam na mysli pierwszy film, a nie to co na bazie sukcesu Highlander powstalo pozniej z serialem wlacznie - bo to juz odjechalo i to czasem mocno od pierwowzoru.