Ktoś tu się odgrażał, że zrobi Quiz geograficzny

Więc może coś na rozgrzewkę?

5 polubień

Taaaa, siedem…

2 polubienia

Jak na razie najlepsza odpowiedź :slight_smile:

2 polubienia

7|15

2 polubienia

13/15 czysta strzelanka
Plazy i pustyni nie udało się trafic :smirk:

3 polubienia

11 / 15

4 polubienia

Eeeee, przypłynęła rybcia… Zirael TEŻ!!!

1 polubienie

Dobrze sie strzelalo…
A nawet w totka nie zagram, bo od ponad dwóch tygodni wszystkie loterie wstrzymane.
Jutro ma przyjsc paczka z rękawiczkami jednorazowymi. Zawsze to jskas ochrona, bo bede musiała wyjsc po pieczywo i jakies owoce.

2 polubienia

Przynajmniej od nas nic Ci nie grozi…

No to teraz kładźcie się na plecach i nogami tupcie w podłogę ze śmiechu. Wiecie ile mi wyszło?
9/15
A nie wiedziałam nic, zupełnie nic, ani na jedno pytanie nie nie umiałam odpowiedzieć. W odpowiedziach klikałam w nazwy, które mi w jakiś sposób muzycznie lub fonetycznie pasowały do pytań. I nie było to nawet zaznaczanie na czuja, tylko prawdziwe strzelanie na ślepo. Z dumą stwierdzam, że jestem dobra z geografii, bo średnia była 8/15, a ja miałam 9/15 :rofl: :rofl: :rofl:

5 polubień

Ale za to - co się naoglądałam ładnych obrazków, to moje :wink:

5 polubień

W czasach kwarantanny można sobie pozwiedzać wirtualnie te piękne miejsca.

2 polubienia

Ja potem jeszcze raz wejdę w te obrazki, bo są cudne. Mam nadzieję, że nie zrobiło Ci się przykro, że tak się ciesze, bo ja naprawdę jestem noga kompletna z geografii i wynik mnie samą niesamowicie ucieszył. Dzisiejszej nocy przeglądałam Twoje “stare” quizy, niektóre z nich robiłam jeszcze raz i wyniki wychodziły mi czasem inne niż wtedy, gdy je rozwiązywałam kiedyś. Czasem odrobinę lepsze, czasem odrobinę gorsze, ale w sumie dużych różnic nie było. Stwierdziłam więc, że quizy nie są miernikiem wiedzy. Wyniki, jakie się osiąga zależą w dużej mierze od pory dnia, zrelaksowania i kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej uczestnika. Ale jest to fajna i ciekawa zabawa.

4 polubienia

Tak. I jeszcze od trafu losu, zależy na jakie pytanie się trafi.

4 polubienia

Przypomniało mi się, że w czasach, gdy studiowałam, któraś z uczelni posadziła kontrolnie do testu Pana woźnego, nie mającego nic wspólnego z medycyną. Nie pamiętam już nawet o jaki to przedmiot chodziło, ale pan zdał test na 3+. To akurat pamiętam doskonale!

5 polubień

9/15, trója by była :wink:

4 polubienia

Niestety nie moge sie skupic ale jak powiedzialem ze zrobie czesc druga to zrobie.

1 polubienie

Ja piłem do @Benasek

3 polubienia

13/15…Zle zamek i pytanie ostatnie.Co do Patagonii to sprawa raczej losowa bo owa nie lezy w jednym kraju…
Galeria przepieknych zdjec!
Te tarasy ryzowe…Widzialem takie na pocztowkach ze Sri Lanki.Takze wiec,moglo byc roznie :upside_down_face:
Piekny,wartosciowy quiz!

2 polubienia

Ok. ale i tak mam juz 6 gotowych na kolejny quizzz :smiley:

2 polubienia