Ktos widzial jak gra?

Maks Kasnikowski.Lat 17.Nowo kreowany mistrz Polski juniorow w tenisie.
Ale to juz nie jest chlopak znikad!Dostal szanse w Pucharze Davisa i wygral swoj pierwszy mecz na takim poziomie!
Teraz Maks wygral po 3 setowym boju z …Hubertem Hurkaczem,w trakcie mistrzostw Polski seniorow.A mogl w 2 setach,majac Huberta "na widelcu"przy stanie 5:2,w drugim secie…
Fyrtsenberg powolal chlopaka do kadry seniorskiej,niemal natychmiast.I dobrze ze talent zostal zauwazony.Ale zeby od razu pokonywac 29 rakiete swiata?
Pandemia i zwiazane z nia przerwy pewnie niejednemu namieszaly.Ale to JEST sensacja!

2 polubienia

Do mnie nie dotarło. Ale od teraz będę go śledził. Niesamowite.

1 polubienie

Nazwisko sie pojawia.Raz,drugi,trzeci…I wlasnie zdalem sobie sprawe ze jeszcze nie czytalem o jego porazce… :innocent:

1 polubienie

nie dziwie sie - w necie o nim jesli cos jest to po angielsku. teraz dopiero sie ockneli.

1 polubienie

U nas na razie tylko o jego…koszulce z jakims idolem z NBA :innocent:

1 polubienie

Jestem w pracy i mam ograniczone ruchy.Ktos wie jak Maks wypadl w dzisiejszym meczu?

Dziś grał? Nigdzie znaleźć nie mogę.

1 polubienie

Powinien zaczac o 17:30czasu polskiego z Piotrem Grynkowskim [ktorego nie znam zupelnie].Na Onecie cisza…

1 polubienie

Przejrzałem PS i Polsat Sport na temacie tenis i, kuźwa, cisza.

1 polubienie

Prawdopodobnie jakis kobiecy mecz sie przeciagnal…

1 polubienie

Będę kontrolował. Ale i o kobietach nic nie ma.

1 polubienie

Za chwile zmieniam biuro i wracam ok.22.30 polskiego czasu.Jakbys mogl zostawic tu wiadomosc…

1 polubienie

Jak coś znajdę.

1 polubienie

Poszukajcie tutaj
http://www.mistrzostwapolskitenis.pl/

1 polubienie

Nic.Jakby dzisiaj nikt nie gral.

Jakby w sumie wazna impreza tenisowa nikogo nie obchodzila?

1 polubienie

Tak niestety czesto bywa choc mozliwe sa zawsze opoznienia z uwagi na przeciagajace sie inne gry.Ale braku informacji nie sposob usprawiedliwic…

Juz mam.Mecz przerwany przez deszcz.Dokoncza czy raczej zaczna od poczatku,jutro.

Z tego co w naglowku to polfinal singla ma byc jutro, dzis grali deble.
I w niedziele finaly singli.

Maks jeszcze nie jest w polfinale.