Kupimy od amerykańców myśliwce, gaz, sprowadzimy tu ich wojsko….

…a ja się kuźwa pytam: co USA kupi od Polski? Koronki koniakowskie? Bigos w konserwach? Świeże powietrze z Mazur w aerozolach? Przecież jakieś świecidełka się nam należą w zamian za taką transakcję, nie?

6 polubień

Ale przecież to już było w poprzednim ustroju, z poprzednim sojusznikiem. Przyjaźń polsko-radziecka też kwitła: oni nas kochali za-żarcie, a my ich za-wzięcie… :wink:

4 polubienia

Nic nam się nie należy, nasza polityka zagraniczna leży, Indianie lepiej negocjowali - nie znali tylko prawdziwej wartości świecidełek.
Nasza polityka zagraniczna jest słaba od lat, ale takiej tandety jak teraz, nie mieliśmy nigdy :face_with_raised_eyebrow:
Kiedyś Saryusz Wolski potrafił twardo negocjować warunki wejścia Polski do EU, a teraz zrobił z siebie błazna startując przeciw Tuskowi, nasi sojusznicy traktują nas jak niedorozwiniętego kuzyna. Zniszczyliśmy nasze stosunki z Izraelem, Rosją i Niemcami…

4 polubienia

My Też coś z tego będziemy mieli. Wiesz co? Satysfakcję! Nigdy nie próbowałam najeść się satysfakcją ale może tym razem się uda?:wink: To jest próba naszego charakteru: ćwiczymy cierpliwość. :pensive:

3 polubienia

Moze Rydzyka kupia :grin:

3 polubienia

Wiesz co? Oni tam takich kaznodziei mają na pęczki. Serio. W każdą niedzielę rano występują w TV. Z początku myślałem że to jakis program rozrywkowy, ale potem okazało sie że to się dzieje naprawdę.

4 polubienia

Mysle,ze takich nawiedzonych,wszedzie jest pelno.

1 polubienie

co prawda w Hiszpanii kroluje tarot (kanaly z tym sa u mnie na indeksie), ale i takich z nawiedzonymi tez daloby sie kilka wyszukac w TV - ludzie jednak lubia bajek sluchac, a to ekspresyjne zachowanie kaznodzei? toz to wisienka na torcie. :wink:

1 polubienie

Bzdura. Elektrownie tak sobie nie wybuchają i posługują się innym paliwem niż to używane w pociskach. ZSRR kombinowało z reaktorami zdolnymi produkować pluton do bomb, dlatego ich reaktory są tak niebezpieczne

1 polubienie

No nagranie rozmowy między braćmi przed lądowaniem w Smoleńsku, ma swoją wartość w dolcach.

Oj tak tak ! Jaka radosc by nastała

1 polubienie

Różańce.

1 polubienie

23 posts were merged into an existing topic: Nie na temat

Tak najłatwiej kasować, @Bingola, najistotniejsze wypowiedzi.

to nie @Bingola skasowal…

eee tam, Chinczycy robia tansze, nawet jak Trump 100% cla na nie wprowadzi.

Wiem, że nie Bingola, i wiem, czyja to uzurpacja.

zakladaj swoje tematy…

2 polubienia