Kuźwa, na to poszło 2 miliardy!

Chciał nas nakłonić do biegania po polach i lasach (domki na drzewie…) :rofl:

1 polubienie

A tu opinia jakiegoś kolesia profesorka. Co ona tam będzie nas pouczał?

1 polubienie

Profesor zjechał totalnie te programy.

2 polubienia

Juz pisall o spaniu na galezi. :laughing:

3 polubienia

Czym skorupka za mlodu?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25835972,zamieszanie-przed-sklepami-niektorzy-seniorzy-zle-zrozumieli.html#s=amtp_pnHP_related

3 polubienia

WIEM!!! :rofl:

Wieje grozą!

Właśnie tego się obawiałam. Jutro idę se przed dziewątą!

1 polubienie

Jeden nonsens goni drugi
Obecny polski rząd zdecydowanie wygrywa w kategorii NONSENSOW i ABSURDOW. Rekord godny Ksiegi Guinnessa

3 polubienia

@Bingola
Jednak odczekam do jutra
To nie moze byc prawdziwe
Taka glupota w realu powinna byc nawet karalna

2 polubienia

PiS tak uczy by niczego nie nauczyć. Pamiętaj że od prawdziwej edukacji mamy kościół. To na tvp ABC jest ino po to by gnojom sie nie nudziło.

3 polubienia

Ja tu sobie tym zycia nie bede zatruwal ale wczoraj mi doniesiono z domu.I wszystko mi mówi ze to lustrzane odbicie sytuacji w kraju.Bo kto bedzie sie identyfikował z rządowymi pomysłami i “topił” w tym swoje nazwisko?Przeciez nie elita społeczeństwa ktorą szeregowy poseł,chce"wymienić"za wszelką cene jakby to były jego kalosze…
Tylko anonimowe miernoty ktore widzą w tym swoją szanse.A to przekłada sie na poziom.

5 polubień

Mam teorie, że w całej tej nauce online chodzi tak naprawdę o przytrzymanie dzieci w domach lub by forsować pogląd, że egzaminy i matury mogą się odbyć, bo wtedy i wybory też będą mogły się odbyć.

4 polubienia

To dla dzieci, gdzie w domu nie ma komputera a smartfon okupuje mamusia siedzac w jakims portalu spolecznym

2 polubienia

Co mnie jeszcze dziwi ze nie dosc ze robione to jest metoda chalupnicza to jeszcze te panie ubrane byly tak fatalnie jakby mialy za chwile sprzatac a nie prowadzic lekcje
Stawiam na 1 kwietnia
Zobaczymy

2 polubienia

Bo Polską rządzi Kaczyński, a Duda, Morawiecki i cała ta reszta, to choroby współistniejące.

5 polubień

Ja sie obawiam, ze znowu zycie przeroslo kabaret

3 polubienia

Z ostatniej…godziny.Uwaga!
Matematyka,jak podpowiedziala mi corka…
Temat-liczby parzyste.
-Powiedz Joasiu,czy my dwie jestesmy para?-pyta jedna pani,druga pania…
-Alez tak!
-No jakie to sa liczby parzyste?
-11,12,13…
:grimacing: :face_with_raised_eyebrow: :exploding_head:

6 polubień

Nie tylko to. Z każdego przedmiotu byki takie, że włos się jeżył. Jaka telewizja taki poziom.

2 polubienia

To przyklad.Juz wczoraj slyszalem rzeczy gorsze.

1 polubienie