Kuźwa, na to poszło 2 miliardy!

A jaką parę ma liczba 12?

2 polubienia

I to byl moj komentarz…A dokladnie,“przeciez to trojkat!” :rofl: :exploding_head:

1 polubienie

Wodną. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

nasyconą

1 polubienie

Albo para nienasyconych lesbijek…

3 polubienia

@birbant, to nie jest partolenie. Spartolić znaczy zrobić ale niezbyt dobrze.
Z matematyką tak nie jest. Albo jest matematyka, jej zasady, logika, jednoznaczność, ścisłość albo jej nie ma.
Dwa metry paska zwinięte w kółko daje koło o średnicy dwóch metrów.
To nie jest matematyka. To jest to przed czym chcemy uchronić młode pokolenie, przed ignorancją matematyczną. W dobie informatyzacji - podstawa.
Ja wiem że zażartowałeś ale cholernie gorzki ten żart. Bardziej gorzki niż to piwo które właśnie wychylam. Prosit.
image

5 polubień

Przeczytałem trafny komentarz. Nauczyciel przede wszystkim powinien mieć charyzmę. Jak ma to i nadmiaru wiedzy mu nie potrzeba a pociągnie i nauczy młodych.
Te dwie laski od parzystych były tak wystraszone, jakby zza kulisi ktoś mierzył do nich z gnata. I one chciały kogoś czegoś nauczyć? W żywej klasie bardziej zdesperowany uczeń wsadziłby jej jak nic kosz od śmieci na głowę.

4 polubienia

@birbant
A studio tez jakby nieudolnie i nieumiejetnie stworzono na szybko w ciagu kilku minut. Nie mowiac o tym ze kreacje tych pan sa kiczowate a panie ubrane do sprzatania nie do prezentacji czy objasniania
Stwarza to wszystko wrazenie jakby wzieto z ulicy pierwsza lepsza kobiete a ona usilowala udawac kompetentna

3 polubienia

@Antykwa
Moja podobna opinie przedstawilam ponizej

1 polubienie

Mam taki sam odbiór tych “lekcji”.

3 polubienia

@birbant
Jezeli to prawda to jest to
K O M P R O M I T A C J A !!!
na wielka skale.

3 polubienia

Przecież nie pierwsza i ostatnia tego rządu. Ale większym problemem jest to, że ten styl w ogóle nie przeszkadza jego wyborcom. PiS zdmuchnie sam siebie. Z powodu ekonomii. Gdy ludziom będzie brakować, a będzie, odwrócą się od władzy i nagle zapomną jak ją chwalili i popierali.

5 polubień

Dlatego obiecują gruszki na wierzbie. A wybory będą. Włos się jeży jak się to czyta.

3 polubienia

To się dobrze nie skończy. Tracą poczucie realizmu.

3 polubienia

Ale Senat będzie miał czas do 3 maja by to zaopiniować. I z pewnością odrzuci. To będzie za późno na jakiekolwiek działanie.

3 polubienia

Ale normalnie aż nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. I myślę, że oni naprawdę chcą to zrobić, bo takie info podało kilka portali. Po prost aż brak słów :smile:

4 polubienia

Tylko taką nadzieję można mieć, bo inaczej, to…
No kurczę w realu żyjemy czy w jakiejś zwariowanej, pełnej absurdów baśni ?

2 polubienia

Kiedy oni zejda na ziemie?
Ja rozumiem, ze prezes Ksiezyc ukradl, ale ze z niego spadl to nie wiedzialam…

3 polubienia

Pewnie na to licza i wprowadza stan wyjatkowy, kto wie czy nie bardziej restrykcyjny niz byl wojenny.

3 polubienia

Kurrrr żeby nic więcej nie mowić!