Ladne mielismy dziewczyny na ekranie?

Nie no…Napaliłem sie jak nastolatek a to bylo raczej przedszkole. 15/15 w okolo minute.Byloby szybciej gdyby nie mylace zdjecie no.9
Ale ten quiz mialby sens wlasnie bez zdjeć!
Ale fajnie ze jest.Quiz dla mnie niejako,zdarza sie raz na rok :upside_down_face:

4 polubienia

Gdyby tak nie bylo,spaliłbym sie ze wstydu.

3 polubienia

Ja tam nie mam wstępu. Każą mi adblooka wyłączyć.

3 polubienia

To wyłącz na moment, bo tyle będziesz rozwiązywała.

3 polubienia

Nie umiem i nie będę kombinowała, bo coś popsuję. :blush:

2 polubienia

To już z geografii i historii wiem więcej niż na temat aktorek i ich ról. Kochany adblooczek :kissing_heart:

3 polubienia

Zdecydowanie ładne. Wiedzialam lub odgadlam wszystkie.

4 polubienia

Ale Maja Wodecka jest raczej dzisiaj zapomniana.
A przy tej okazji…Moze sie ze mna zgodzisz,moze nie…Ale ten kto nazwal Kaline,polską MM,z pewnoscią nie był trzezwy.Powiem wiecej!To byl osobnik trwale uzalezniony od,prawdopodobnie alkoholu.
Ach te polskie kompleksy :rofl:
Od razu mi sie przypominaja Czerwone Gitary jako"polscy Beatlesi" :upside_down_face: :exploding_head:

5 polubień

image

4 polubienia

Dlaczego Sznuk?
Bo on jest prowadzącym największego, najciekawszego i najdłużej żyjącego teleturnieju 1 z 10. image

5 polubień

Taa…, pan Sznuk bardzo przejmuje się tymi naszymi quzikami. :grinning:

Nie dam na Pana Sznuka powiedzieć nawet wątpiącego słowa. To jest patron wszystkich quizów i quizofilów @birbant, również naszym, czyli i Twoim patronem. image

4 polubienia

Poznałem go prywatnie i szacunek do niego u mnie wielki.

4 polubienia

Moge potwierdzic.Na 1 z 10,jechalem nie z mysla o pytaniach ale z myślą o spotkaniu ze Sznukiem.
I mimo iz obylo sie bez fajerwerkow,nie zawiodlem sie.Bystry,pogodny choc jakby troche zmeczony człowiek.
Wspanialy radiowiec,nigdy niczego ani nikogo nie udający.On,bedąc ponad,nie dawal nikomu poznać ani odczuwac ze byl faktycznie z innej galaktyki.Gentleman i jednoczesnie ktos z kim chce sie przebywać

5 polubień

Bywał gościem w domu moich rodziców i tata z nim korespondował. Te listy miał mój brat, a teraz, gdy będę w Polsce, przejmę je. Pan Tadeusz bardzo interesował się lotnictwem i stąd przyjaźń z mym ojcem, który go wprowadził do Aeroklubu w Słupsku.

3 polubienia

Kaline poznałam ze zdjęcia ( do MM brak podobienstwa)a tamto jedno nie znalam ale ustrzelilam

4 polubienia

To jak porownanie murzyna z albinosem…
Ok.Wiadomo.Chodzi o cos innego.Wizerunek,media…Nie wszystko wiem o Kalinie ale doprawdy,nie widze stycznych z Marylin.

2 polubienia

Tak na upartego, jedynie K.Figurę można przyrównać do M.M. Na upartego, podkreślam raz jeszcze.
Jędrusik taka bardziej
Femme fatale.

4 polubienia

Tak.Byl taki moment w okolicach krecenia,“Pociagu do Hollywood”.Tak sie uroilo mimo iz Figura ani nie spiewala,ani nie tanczyła…
Ale u nas kazdy uchylony biust tworzyl"legende".W dodatku pchającą film o pare centymetrow do przodu…
Ten Czterdziestolatek,20 lat pozniej,nie byl ani taki nudny,ani taki glupi jak sie to wydawalo za pierwszym podejsciem.Niestety.

2 polubienia

Nie kojarzę żadnego filmu, w którym Figura zagrała “coś dla ludzi”, sama kokieteria, wyeksponowany biust…
Dymna, Seniuk, Celińska, Barańska, Janowska, Brylska, to aktorki z prawdziwego zdarzenia.

4 polubienia