Ladne mielismy dziewczyny na ekranie?

Ale taka byla potrzeba.Chwilowa,dzieki Bogu…
Komus tam w mediach,zamarzyło sie wówczas,aby wskrzesic mit kina gwiazd…
I nawet nie chodzi o to ze to sen wariata,na predce ubranego w garnitur…
Bardziej chodzi o to ze do wladzy dorwali sie ci co uznali ze stworza lepszy hollywood…Jako zywo,sowietyzm raz jeszcze i czasem juz nie wiem,gdzie uciekac…

1 polubienie

Nie wiem po co. I tak “odświeżamy” stare filmy i seriale.
Zapomniałam wspomnieć o M.Zawadzkiej. Jak ona zagrała Baśkę, łyżkami by ją jadł.

3 polubienia

I chyba nikt nie odpowiedzial na pytanie…Typowe…
A nasze gwiazdy kina i ekranu,byly na topie w owczesnej Europie.Ich uroda kruszyla czasem zelazna kurtyne skuteczniej niz polityczny belkot.Ich talent pozwalal sie wkradac tam gdzie cenzura nie siegala…Kibicowalem im!

2 polubienia

Było komu.
Często na forum pisałam, że kiepski ze mnie kinoman, nie lubię w filmach nadmiernie używanego słowa Qrwa, 15 minutowej strzelaniny, nie wiem kto do kogo i czemu tak niecelnie strzelają, i te aktorki młodego pokolenia…

2 polubienia

Na ekranie, poza nim, mijamy je na co dzień. Nawet w maskach :wink:

2 polubienia

Ja napisalam ze bardzo ładne. Moim idealem urody wtenczas byla Starostecka. Taka drobna brunetka z loczkami i ogromnymi oczami. Jako duza blondyna nie mialam.szansy się do mojego idealu upodobnić.

2 polubienia

Nie to ładne, co ładne, a to, co się komu podoba. Więc na pewno dla kogoś byłaś ideałem :wink:

2 polubienia

Jedno zle, nie rozpoznałem partnerki Cybulskiego.
A quiz fajny. Gdzie te aktorki?

3 polubienia

Cienko tylko 9 odgadłem, 2 wiedziałem na bank ale paluch poleciał wyżej niż miał i kicha, trudno bł3dy zaliczone przez telefon

2 polubienia

Gdzie mnie tam amatorowi do zawodowców, może kiedyś :thinking::crazy_face:

W quizie brakuje mi wielu pięknych aktorek A są mniej znane, nawet takie jednej roli (Starostecka czy Wodecka) A gdzie Irena Karel, Barbara Brylska, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska?

2 polubienia

Mi pomogły tylko 3 zdjęcia. Gdyby tam pokazać moją byłą żonę przeinaczoną też zapewne bym miał pomyłkę

1 polubienie

Niedawno czytalam jej skrocony zyciorys. Delikatnie mowiac ladne, glupie plus alkohol.

Bardzo często słucham muzyki różnej i określenie polscy Beatlesi zaczyna się częściej pojawiać w różnych rodzajach muzyczki, ba oni nawet nie mieli kontaktu z taką muzyką. Dziś nawet czytałem w recenzjach że Zenek to jeden z członków zespołu Beatlesów, i ludzie nie mający wiedzy to łykają

3 polubienia

@okonek czyj?
O B.Tyszkiewicz podobno się mówi: 3 xP
Pije, pali, przeklina.

1 polubienie

No to odrzucasz moze jakies 5-7 % kina…

1 polubienie

Więcej. Ciężko mnie usadzić przed telewizorem, jeśli już, szukam czegoś dla siebie.
Ostatnio obejrzałam film
“Teoria wszystkiego” o Hawkingu ( wiem, że stary) i jeszcze jeden ( nie pamiętam tytułu) o indyjskim samouku, geniusz matematyczny Ramanujan.

1 polubienie

Tak ale podejrzewam ze to dokument…

1 polubienie

Filmowej partnerki Cybulskiego
Pieknej nastolatki, ktora byla fotomodelka, modelka, aktorka - za szybko sprobowala alkoholu, a zazdrosne srodowisko aktorskie w pewnym momencie podlozylo jej przyslowiowa noge - nie byla aktorka, uczyla sie tylko w liceum techniki teatralnej, ale tam do matury nie dotrwala.
Dzis pewnie mialaby konto na instagramie, wille na kredyt, superfure i grala glowne role w koszmarkach. Albo zrobilaby kariere miedzynarodowa z podobnym dorobkiem. Kamera i obiektyw ja lubily, a odwyk to obecnie zaden problem. Pech, ze urodzila sie jakies 60 lat za wczesnie i do tego we wczesnym PRL.

1 polubienie

Jest to,krotko mowiac,nieporozumienie wszechczasow.Temat do rozwiniecia na jakis kwadrans tutaj,na wiecej tak w ogole.

1 polubienie