Tęcza łądna, ale ten facet z lewej jakiś mułowaty ![]()
Ładnie wyglądacie razem! Szczęścia życzę i dużo miłości!
Teraz leos to pierwszy obibok,)))
Ale Ty ze mna tez zawsze normalnie rozmawiales.
Tak, ładnie wyglądacie . Fajnie, że ktoś spróbował Ci zaufać ![]()
Powodzenia ![]()
Większość ma ból dupy o to ![]()
@anon57379857 kiedys moj szef powiedzial mi madre slowa i to tez zapamiataj.,
,co Ciebie cieszy ,innych zlosci’’
To Twoje zycie,patrz,by Tobie bylo dobrze,zlosliwcow,zazdrosnikow olewaj.
Tensor co to za awatar? Idziesz na polowanie?XD
Raczej do wojska