Ładnie wyglądamy z użytkowniczką @tęcza? :)

Tęcza łądna, ale ten facet z lewej jakiś mułowaty :wink:

Ładnie wyglądacie razem! Szczęścia życzę i dużo miłości!

Teraz leos to pierwszy obibok,)))

Ale Ty ze mna tez zawsze normalnie rozmawiales.

Tak, ładnie wyglądacie . Fajnie, że ktoś spróbował Ci zaufać :slight_smile:
Powodzenia :slight_smile:

Większość ma ból dupy o to :slight_smile:

@anon57379857 kiedys moj szef powiedzial mi madre slowa i to tez zapamiataj.,
,co Ciebie cieszy ,innych zlosci’’
To Twoje zycie,patrz,by Tobie bylo dobrze,zlosliwcow,zazdrosnikow olewaj.

Tensor co to za awatar? Idziesz na polowanie?XD

Raczej do wojska