Łapaj złodzieja?

Czy to zawsze tak jest, że najbardziej nienawidzą jakiejś grupy społecznej krypto-przedstawiciele nienawidzonej grupy? Czy nie najgłośniej “łapaj złodzieja” wołają złodzieje z ręką w cudzej kieszeni? Czy nieżonaci krypto-geje bez prawa jazdy, ale u władzy, najgłośniej nie krzyczą o demoralizacji dzieci przez homoseksualistów? O, okazuje się nawet, że Hitler miał krew żydowską w żyłach…??

1 polubienie

Znaczy, @Devil i @Bingola sekretnie głosują na PiS? :wink:

3 polubienia

No i ja tyż, tyle, że nie głosuję :wink:

1 polubienie

Czlowiek o pochodzeniu żydowskim (to juz od dawna wiadomo!), narkoman z kruczoczarnymi wlosamii stworzyl rezim antyżydowski,propagujac zdrowe zycie likwidujac Zydow i uznajac za przewodnia rase “bialych” tj blondynow czysto germanskiej rasy…
Od kilkudziesieciu juz lat zastanawiam sie ja (i pewnie nie tylko ja) jak to bylo mozliwe
Troche swiatla rzucily programy dokumentalne o rzadach nazistow, w ktorych Hitler byl tylko marionetka
Moze w mysl filiozofii Ezopa a potem powtorzonej przez Brechta:

Wielcy złodzieje karzą malych złodziei

2 polubienia

O żydowskim pochodzeniu pana z wąsikiem mówiono już ( nieśmiało) od czasu wydania Mein Kampf.

3 polubienia

O tym akurat czytalem jeszcze mieszkajac w Polsce,a wiec ponad dwadziescia lat temu.
Zadna nowosc.

1 polubienie

Może powinieneś. Do konsulatu chyba nie masz daleko, a jaką ulgę poczujesz… :wink:

Nie mam daleko, ale skoro nie płacę podatków w Polsce, to głosowania za granicą zostawiam PISowcom (jeżeli śledzisz jak głosuje Ameryka Północna, to zapewne o tym wiesz). A gdy pytam tutejszych PISowców, dlaczego głosują, skoro nie płacą w Polsce podatków, to pytają “a jakie to ma znaczenie”. No właśnie, jakie…

To to nie było wiadomo od dawna? A to pewnie była jeszcze bzdurna teoria spiskowa :rofl:

No to ja nie rozumiem: zydostwo dziedziczy sie po matce, nie po ojcu! A w ogole mysle, ze musimy dokladnie sie przyjrzec naszym drzewkom genealogicznym…