Legalne i nie

Które nielegalne rzeczy lub postępowania powinny zostać zalegalizowane? Mam na myśli takie jak np. palenie maryśki albo dyscyplinowanie żony :thinking: :rofl: :rofl:

Zalezy gdzie.
Ja nie cierpie polowania na piwoszy na ulicach,bez wzgledu na zachowanie.A to zachowanie powinno decydować.

2 polubienia

Moim zdaniem, maryśka powinna być zalegalizowana. Widzę to w praktyce, więc wiem co mówię.
Co do tego drugiego, to dyplomatycznie się nie wypowiem. :sunglasses:

1 polubienie

U nas nawet we własnym garażu nie wolno, jeżeli otarty…

Na skwerku obok mnie jest zakaz picia piwa i palenia (kosze są)…To siedzą sobie ludzie nad “Fantą” i nawet bardzo grzecznie mówią dzień dobry…

3 polubienia

Legalne winno być to co nikogo nie krzywdzi a sprawia przyjemność. Maryśka obligatoryjnie.

1 polubienie

Nie próbowałam… :grin:

1 polubienie

W przypadku naszego kraju przede wszystkim legalne powinno być dysponowanie wieloma rodzajami własności, lub przynajmniej powinna być większa swoboda dysponowania nią.

4 polubienia

Dyscyplinowanie meza. Legalne walki do ciasta o strukturze policyjnej palki.
Co do marychy? Nie moja bajka, ale ponoc legalne sa wieksze trucizny.
Moze nie legalizacja, a zniesienie immunitetow politykom.
Zalegalizowac sie powinno drobnych wytworcow zywnosci i napitkow (przy zachowaniu minimum kontroli jakosci produktu, czli skonczyc z fikcja
Panstwowej Inspekcji Sanitarnej na rzecz pracy w terenie i ustaleniu minimalnych norm jakosci. Ostatnie zatrucia listeria czy E. Coli spowodowane bylo wlasnie brakiem i zaniedbaniami kontroli sanitarnej u producenta. I umozliwic zrobienie prawa jazdy juz 16 latkom i jak bylo to kiedys - do pelnoletnosci jazda w towarzystwie osoby doroslej, posiadajacej prawo jazdy.

2 polubienia

Zniesc ustawe o obrocie zimia rolna, bo to paranoja.

2 polubienia

U nas to nawet drzewa na własnej działce nie można wyciąć, bo zaraz jest krzyk i kwik.

5 polubień

Legalna powinna być możliwość natychmiastowego wyrzucenia z domu małżonka po pierwszej próbie dyscyplinowania :blush:

2 polubienia

POPIERAM!!! (odpowiedź jest jasna, idioto!)

2 polubienia

Poważnie nic więcej nie chcielibyście zalegalizować? Wiem, że wieszanie zdjęć polityków na szubienicy jest legalne, ale np. obrzucanie polityków jajkami już nie - może warto byłoby zalegalizować?

1 polubienie

Proponuje zgnile pomidory i jajka zbuki. Swiezymi bym zakazala, bo to marnowanie. Zywnosci oczywiscie.

2 polubienia

Szkoda JAJ!!!