Lewandowski new life, reborn, jego odrodzenie się w Hiszpanii

O co chodzi z tą niekończąca się genialnością gry Lewego.
To znaczy ja się domyślam, że jednak w Niemczach był zawsze duszony psychologicznie, oczywiście wybraniał się z tego, udowadniając swój talent strzelecki. Jednakże wychodzi na to, że jednak tam nie był w pełni wyzwolonym piłkarzem. No i sprawa dla mnie ewidentna, to to, że tam chcieli tylko jednorocznych przedłużeń kontraktów, po prostu jego długofalowość gry nie była już brana pod uwagę. Tak, podobno takie tam prawo klubowe Bajernu jest, że zawodnikom na dłużej nie daje się kontraktów powyżej pewnego wieku.
No i teraz ta jego radość w Hiszpanii, lekkość i etc.
Czy to właśnie tak nie działo się dla Lewego w ten sposób?
Już kiedyś mówiłem, że jego maksymalne możliwości piłkarskie mogą potrwać dłużej niż jeden rok, bo jednak Lewy zna najlepiej siebie samego i wie co to dyscyplina sportu.

2 polubienia

Zgadzam się. Oglądam teraz powtórkę tego meczu.
Myślę, że w gra w Barcy powoduje, że jeszcze bardziej rozwinął skrzydła i będzie ciekawie.
Myślę, że tu koleżanka @okonek będzie miała coś do powiedzenia, co tam w tej Hiszpanii się dzieje, szczególnie w Barcelonie.

Niedługo Lewy zagra przeciw… Bayern.

2 polubienia

Gwiazd pilkarskich to tu niczym katedr i kościołów.
Cierpi ich duma narodowa, zeby ten Lewandowski choc psa hiszpanskiego mial???
A w ogóle ma bardzo dobra prasę, poza takim jednym gryzipiorkiem co nie widzi swiata poza Realem. I wrogiem Barcelony jest.
Ale jak tak dalej pójdzie to będzie musial wleźć pod to swoje redaktorske biurko i hejt odszczekać :joy::joy::joy:

3 polubienia

Za to ja nie rozumiem o co Tobie chodzi?
Jakie “reborn”???
Lewandowski zawsze,kazdego sezonu grał genialnie,ostatnio nawet bijąc rekord strzelecki Gerda Mullera.
80% farmazonów wypisywanych przez wścibskie media nie nadaje sie do czytania ani oglądania.To usilne robienie z niego celebryty jest tak żenujące ze trudno to wytrzymać…
Lewandowski po prostu udowodnil ze jest piłkarzem który potrafi sie znalezć w krańcowo odmiennej atmosferze i dopiero co przebudowanej,druzynie z mistrzowskim aspiracjami.Co w tym dziwnego???
Nie wiem co ma do tego owo"prawo"kontraktowe w Bayernie…
Grał,strzelał bramki jak nikt przed nim ani razem z nim.Sprawdzał sie na miare oczekiwań wielkiego Bayernu to kontrakt był przedłużany.Normalne.
Poza tym…Mamy nowy sezon i opinie na temat jego formy będą mialy wiekszą wartość za jakieś 2 miesiące.

3 polubienia

Co się dziwisz?! Bayern to Niemcy. Niemcy to zło. Krępowali lewego za pochodzenie.
Dobrze że Jarek załatwił mu kontrakt z Barcą.
:joy:

3 polubienia

Jarek najdalej by we Wiedniu…
Mogl mu najwyżej jakas atrakcje na Praterze zafundowac.
Kolejka gorska albo diabelski młyn?
image

1 polubienie

I to w Bayernie został najlepszym napastnikiem na świecie.

3 polubienia

No dobrze, ale kiedyś przecież chciał iść do Realu Madrid jak był w Niemczech i uwięzili go…, tzn. za żadną cenę go nie puścili z Bayernu. Co on wtedy mógł myśleć i czuć.

Vqrvił się i poszedł do Barcy… :grinning:

1 polubienie

Jak widać,nie robi to na nim większego wrażenia.
Jest moc, jest i klasa.

1 polubienie

A jak już za kilka dni włoży Bawarom jedną, czy dwie brameczki, to dopiero w Niemczech zacznie się huczek… :grinning:

3 polubienia

I dobrze, ze do Realu nie trafil.
Od czasu kiedy przejechali się na pomysle “galacticos” w tym klubie panuje rodzaj “urawnilowki” - dla wybitnych miejsca mało. Barcelona nie wszedzie w Hiszpaanii jest lubiana (wynika to bardziej z ukladow politycznych, niz poziomu gry), ale na Hiszpanii jesli chodzi o popularnosc niektorych klubow swiat sie nie kończy.
Zreszta zobaczymy jakim trenerem okaze się byc Xavi?

1 polubienie

Jeśli tak będzie…To początek sezonu i ja bym cudów nie oczekiwał…No ale kto jesli nie Robert :innocent: :thinking:

1 polubienie

No zobaczymy.
Ja bym optowala za
co najmniej trzema.

2 polubienia

I obyś rację miała… :+1: :grinning:

2 polubienia

Hat trick przeciwko swojemu wieloletniemu zespołowi, co by to była za ironia. :scream:

2 polubienia

zespol tez sie zmienił, ale stylu, ktory Lewandowski zna od podszewki nie zmienil. ma szanse, chyba, ze ktos go “przez przypadek” sfauluje na wejsciu…

1 polubienie

Nie wnikając w szczegóły, można byłoby napisać, że to kolejny hat-trick Roberta dla Bayernu. :sweat_smile:

3 polubienia