Licencja na szusowanie

https://tvn24.pl/premium/jadwiga-emilewicz-z-rodzina-na-nartach-synowie-wzieli-udzial-w-zgrupowaniu-od-kiedy-maja-licencje-pzn-4934452

A Wy macie licencję? :wink:

1 polubienie

Czepiasz sie, dzieci pierwszego sortu maja swoje talenty marnowac na jakies polkolonie w miescie?

3 polubienia

Dziwnie jakos mnie to nie zdziwiło. Ja tylko taka niezaradna…

2 polubienia

Jak to było w “Folwarku zwierzęcym”?
Wszystkie zwierzęta są równe… ale niektóre są równiejsze!

4 polubienia

Słyszałem o sprawie, że jakiegoś właściciela stoku narciarskiego chciano ukarać, mimo że on sam twierdził, że narciarze sami przychodzą bez jego zgody i wiedzy.

1 polubienie

Wobec boga wirusa wszyscy jesteśmy równi =

Ja cos czytalam o innym, ktory doniosl, ze mu sie ludzie po stoku kreca i dzieci na sanki przyszly.
Pewnie zabolalo, ze nie moze na tym zarobic?

1 polubienie

Zawracanie glowy z ta rownoscia.
Nawet w kraju, gdzie covid wszedl w kolejna wysoka fale zachorowan (wiadomo, na swieta troche poluzowali ze spotkaniami rodzinnymi) w wyjatkowych przypadkach calkowicie zamykaja gastronomie i hotelarstwo, placowki uslugowe dzialaja na zapisy, zeby uniknac tloku i jakos rownych i rowniejszych nie ma.
Jesli chodzi o sport amatorski - ten na swiezym powietrzu sraraja sie utrzymac bez ograniczen, gimnazja czyli kluby fit, silownie? To zalezy, jesli spelniaja warunki sanitarne moga dzialac.
Wiekszym problemem jest ekonomia - kraj zyjacy z uslug turystycznych niestety sie skonczyl. Glosno mowi sie o gkebokiej restrukturyzacji gospodarki - obawiam sie, ze hotelarze i gastronomia z funduszy unijnych za duzo nie zobacza, beda bunty…
W ogole najblizsze lata to sie ciekawie zapowiadaja.
A wracajac do rownych i rowniejszych?
Krol emeryt dalej na emigracji.
Woli sie w Hiszpanii nie pokazywac, choc dlugi i podatki posplacal. Ale to sa skutki dobierania sobie niedyskretnych faworyt…

Przede wszystkim chodzi mi o to, że ci równiejsi mogą nie przestrzegać obostrzeń sanitarnych, ale ich równiejszość nie ochroni ich przed zakażeniem, więc równiejsi też powinni przestrzegać tych samych zasad co pospólstwo.

1 polubienie

Rowniejsi zawsze uwazali, ze sa wjatkowi i byle co ich nie ruszy. Ale wirus to nie wystawienie mandatu.

1 polubienie

.ale jazda.