Liczę na Waszą pomoc

Nie czytałam niczego Tokarczuk. Czy możecie mi polecić coś co się najłatwiej czyta??? Po prostu chciałabym wiedzieć czy mi się podoba czy nie…

Ja tylko Jakubowe Księgi. Dwa razy, Nie czyta się łatwo.

1 polubienie

Uff, gorzej (rozum nie ten…). Zaczęłam sprawdzać opowiadania, ale z opisu nie wiele wynika!

Może zacznij od filmu “Pokot” na podstawie Tokarczuk?

2 polubienia

@birbant Warto te Księgi poczytać? Czytałeś 2 razy bo tak skomplikowane czy tak ciekawe? :blush:

Co to za nowa moda xd

Ha! A skąd ja wezmę FILM?

Przeczytać zawsze warto. Ale nie jest to książka dla miłośników sensacji, przygód i szybkich akcji. Poza tym, Tokarczuk ma specyficzny styl pisania, niektórym może nie odpowiadać.

2 polubienia

Olga nie ma lekkiego pióra.

1 polubienie

Po prostu chcę poznać…

Dom dzienny, dom nocny - przez początek trudno przebrnąć, ale później jest nawet ciekawe :slight_smile:

1 polubienie

Juz nie.Chcialem sie zabrac za nią na fali jakiegos tam jednak,entuzjajzmu ale obecnie mam serdecznie dość tej kobiety i odkladam na odległą przyszlosc.

@birbant Ostatnio byłam w biedrze. W tekturowym pudle, gdzieś na dnie prawie, leżały sobie Księgi Jakubowe. Poczytałam sobie chwilę. Nie wydawało się to bardzo ciężkoztrawne… Ale może zbyt krótkie fragmenty…

1 polubienie

O, dzięki, poszukam!

Zacznij od mowy z okazji przyjęcia Nobla :rofl:

2 polubienia

Mam na serwerze, dać link? :wink:

1 polubienie

DAJ!!! Pięknie proszę!

Legalnie tutaj, nawet jakieś rabaty ostatnio: https://vod.pl/filmy/pokot-caly-film-online/3h1c8g6

1 polubienie

O, dziękuję! :slight_smile:

Co wy macie z tą mową noblowska? Przecież to nie kazanie księdza w niedzielę :rofl:

1 polubienie