Logo c.d.

Dokładnie. Ma być jak kreskówka nie ma być idealne a ma coś mówić.

2 polubienia

To drugie wydaje mi sie lepsze
W pierwszym napis za dlugi

Logo to nie logotyp

1 polubienie

Dłuższe jest wersją na komputer a mniejsze na urządzenia mobilne i jest dokładnie środkiem dłuższego.

2 polubienia

Chodziło mi o ten fragment, jest związek ze statkiem i znakiem zapytania . IMG_20190701_181307

Ale wygląda jak żywcem wycięte z Windowsa 98

No i to jest ten problem, @anon25287923. Rozdzielczości różne w urządzeniach i ja nie mam pojęcia, jak temu zaradzić. Wy, komputerowcy, podpowiedzcie coś.

:smiley: Całkiem fajne. Pokombinuję :wink:

1 polubienie

Logo i tak będzie małe. Ale zrób je z dużą rozdzielczością. Duże da się zmniejszyć ale małe powiększyć już nie. No chyba że możesz je zrobić w krzywych?

Ja umiem coś w 3d zrobić ale to inna umiejętność

Też tak sądzę, zachowamy znak zapytania, maleńki skrawek ręki i hak będzie miał związek ze statkiem, po co komplikować, skoro pomysł sam się nasuwa. Oczywiście decyzja należy do wszystkich, płaczu nie będzie jak wymyślicie coś innego.

W photoshopie to skomplikowane, ale spróbuję. Mam Corela, ale bardzo rzadko go używałem i przez to nie znam go na tyle, by coś dobrze zrobić.

Nie róbmy loga dla dziadów, forum powinno wyglądać nowocześnie, jak i logo

Jak masz problem z corelem pisz pomogę bodużo w tym robiłem. Ale ostatnio w skechup

Mnie się to podoba proste i już, bez wymyślania.

6 polubień

Zle mi sie to kojarzy

Wlasnie, prostota jest piekna

3 polubienia

mnie też.

3 polubienia

@anon25287923, nigdzie nie jest powiedziane, że to ja mam je zrobić. Próbuję jedynie zmobilizować użytkowników i jeśli ktoś może, niech próbuje. To na pewno będzie cenne. Próbuj i ty, jeśli masz czas :slight_smile: A ja spokojnie wrócę do Corela i się nim pobawię.

Ja mam tylko wenne w 3d logo nie umiem zrobić.