Logo c.d.

Widocznie moja wizja jest propozycją gorszego sortu, nie wiem czy godna jestem mieć tu konto.

Ewa, dlaczego tak piszesz?
Mnie osobiście róża wiatrów lepiej się kojarzy, niż hak pirata.
Jak patrzę na taki hak od razu mam przed oczyma flagę z czaszką i gnatami.

1 polubienie

Mnie też,

1 polubienie

A ja piękną muzykę z filmu Piraci z Karaibów. Róbcie co chcecie, ja nie nalegam tylko proponuję.

1 polubienie

Ja też nie nalegam, mówię, o tym co mi się podoba.

1 polubienie

Moze kolorek tylko mniej jadowity? Ale roza jest OK

Kolor jest fajny, bo rzuca się w oczy.
Jest tak fresco.

2 polubienia

To by moglo byc,jest OK.

1 polubienie

No dobra, Corel zainstalowany, ale dziś tylko przejrzę funkcje. Zresztą, nikt nas chyba nie pogania a ja mam nadzieję na inne propozycje. Nawet rysunkowe. Chodzi o pomysł, który spodoba się większości.

Wlasciwie moze byc, ja mam czarne tlo to moze wydaje sie intensywniejsze. A ogolnie to bym juz niczego nie zmieniala. Ladne, “nie trza psuc”

2 polubienia

Dosyć że starymi dziadami i dziadowskim imagem. No, ale ja tu nie rzadze i pewnie skończy się jak na Pytamy.

1 polubienie

Proszę Cię… To byłoby fajne 20 lat temu. Na informatyce w podstawówce robiliśmy lepsze…

Szanuj proszę

Ja tylko pisze jak to się skończy, gdy tak postapicie. Nikt nowy tu nie zagości na dłużej, gdy zobaczy takie logo

1 polubienie

Ale postaraj się. masz talent po co go marnować?

Zrób i przedstaw swoją propozycję nikt ci nie broni.

2 polubienia

Jak wrócę do domu

Chyba czytasz co pisze @roqq?
Ma nadzieję na inne propozycje.

Nie gorączkujcie się. Nikt nie powiedział że nowe logo musi się urodzić 1 lipca. Kto ma komputerowe umiejętności graficzne i fantazję, niech da propozycję. Albo kilka. Będzie kilka propozycji - można będzie i podyskutować i pogłosować.

7 polubień

Dokładnie tak.
Nie wiem, czy czytałeś to pytanie Ogłaszam konkurs na nazwę nowego portalu!
Nic więcej nie dodam :slight_smile:

2 polubienia